04:55 - 24 Tetor, 2019

Etiketim: memorial

Basha homazhe te memoriali i Azem Hajdarit, ka një mesazh për...

Lideri i opozitës, Lulzim Basha dhe ish-kryeministri, Sali Berisha kanë zhvilluar homazhe te memoriali i Azem Hajdarit, në 21-vjetorin e vrasjes së tij. Pas homazheve,...

Video/ Rama: Shihni pamjet nga Memoriali i ri i Skënderbeut!

Kryeministri i vendit, Edi Rama u ka uruar shqiptarëve një të diel të qetë, me një video nga memoriali i Skënderbeut. Sipas Ramës, pas...