17:59 - 8 Dhjetor, 2019

Etiketim: Meghan

Mbretëresha feston 72-vjetorin e martesës/ Me një foto të rrallë, Meghan...

Duka dhe Dukesha e Sussex postuan një mesazh të ëmbël në Instagram këtë të mërkurë për të përkujtuar një ngjarje mjaft të rëndësishme në...

Mbretëresha Elizabet heq foton e Harry-t dhe Meghan nga dhoma e...

Mediet e huaja kanë vënë re një detaj gjatë një xhirimi të një interviste të Mbretëreshës Elisabet. Ajo ka vendosur të heqë nga dhoma...

Princi Uilliam i shqetësuar për vëllanë e vogël: Uroj të jetë...

Princi Uilliam është i shqetësuar për vëllanë e tij të vogël, pasi Harry dhe gruaja e tij, Meghan Markle dhanë një sërë deklaratash gjatë...

Për herë të parë në histori/ Dy çiftet mbretërore bëhen bashkë...

Për herë të parë në historinë e familjes mbretërore, dy çiftet Dukesha Meghan dhe Princi Harry së bashku me Dukeshën Kate dhe Princin William,...

Ja çfarë mbajnë gjithmonë në makinë Kate dhe Meghan!

Jeni kuriozë se çfarë mbajnë në makinat e tyre pjesëtarët e familjes mbretërore? Kate, Meghan apo Camilla, kanë disa gjëra, pa të cilat nuk...

Meghan Markle publikon foton që s’e kishim parë nga pagëzimi i...

Sot Duka i Sussex feston 35-vjetorin e lindjes. Gruaja e tij, Meghan Markle e ka uruar Harry-n, me një postim të ëmbël në Instagram....

Foto/ Princi Uilliam dhe Kate, një urim special për Meghan Markle

Sot Dukesha e Sussex feston 38-vjetorin e lindjes dhe ka marrë shumë urime. Urimi më i veçantë, pas princit Harry, ishte ai i Dukës...

Foto/ Meghan Markle, mbretërorja me stilin më të bukur të veshjes!

Dukesha e Sussex feston sot 38-vjetorin e lindjes. Për të shënjuar ditën e saj të veçantë, dritare.net ka sjellë veshjet më mahnitëse të Meghan...

E motra sulmon sërish Meghan Marklen: Je turp për familjen!

Meghan Markle po përgatitet për të festuar 38-vjetorin e lindjes. Por ndërkohë, e motra Samanta Markle, në një intervistë për "Daily Star" e ka...

Disa leksione prindërimi nga Michelle Obama!

Kur Meghan Markle mësoi se do të editonte revistën "British Vogue", ajo dëshironte që të intervistonte Michelle Obamën. Si një nënë e re, Meghan...

Meghan Markle flet për komentet raciste dhe fyese që merr

Që kur hyri në familjen mbretërore britanike, Meghan Markle fitoi më shumë vëmendje, dhe gazetat, e portalet nuk ka ditë që mos shkruajnë për...

Foto/ Meghan Markle vjedh gjithë vëmendjen, në premierën e filmit “The...

Dukesha e Sussex dhe princi Harry kanë mbërritur në premierën e 'The Lion King'. Meghan është fotografuar teksa përfarohet me superstaren, Beyonce. Dukesha e Sussex...

Foto/ Meghan Markle sulmohet keq, për mënyrën sesi mbajti të birin

Meghan Markle është sulmuar për mënyrën sesi e mbajti djalin e saj të porsalindur Archie Mountbatten-Windsor gjatë shëtitjes së parë publike të foshnjës. Mamaja e...

Meghan Markle akuzohet se ka shkelur etiketën e Wimbledon, ja pse!

Dukesha e Sussex, akuzohet për shkelje të etikës së Wimbledon. Pse? Sepse kur shkoi për të takuar tenisten dhe miken e saj të ngushtë,...

Foto/ Ja veshjet mahnitëse të mbretëroreve, këtë javë!

Tani që vera po vjen, shtohen edhe aktivitetet për mbretëroret. Dhe zonjat mbretërore duken të mahnitshme me veshjet e tyre verore. Dukesha Kate ka...