02:57 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: Meghan Markle

Mos mendoni se ishte rastësi! Ja kush i bëri bashkë princ...

Gjithçka dimë për romancën mes princ Harry-it dhe Meghan-it janë ato që princesha e ardhshme na ka treguar me gojën e saj. Dinim vetëm...

Meghan dhe Kate ndjekin stilin e vjehrrës së tyre, Princeshë Dianës

Edhe pse Princeshë Diana nuk jeton më, ajo vazhdon të mbetet frymëzim për shumë njerëz në botë. Por dy personat më të afër, nuset e dy...

Pse njerëzit çmenden pas mbretërorëve? Ua tregon Meghan, princesha më e...

Pasi Princi Harryu fejua me Meghan Markle, aktoren e njohur amerikane, gjithë mediat janë fokusuar te ajo. Çdo ditë shkruajnë për të , për...

Në pritje të fustanit mbretëror, ja çfarë veshi Markle në martesën...

Shumica prej nesh janë shumë kurioz të shohin fustanin që Meghan Markle do të veshë kur të martohet me Princin Harry. Dasma e tyre...

Princ Harry prish marrëdhënien me vjehrrin, ja çfarë i thotë babai...

Këto festa kanë qenë shumë të vecanta për Meghan Markle, sepse i ka kaluar me familjen e saj të re. Ka qenë vetë Princi...

Fotoja e shumëpritur/ Meghan dhe Kate, bashkë për Krishtlindje

Mezi i kemi pritur Meghan dhe Kate në një foto të përbashkët, qysh pas shpalljes së fejesës të Princ Harry-t. Dhe nuk kishte rast...

Foto/ Meghan ikën në SHBA, Princi Harry takohet me ish të...

Fejesa e Princ Harry me  Meghan Markle theu ëndrrat e shumë vajzave, por më së shumti të vajzave që qenë lidhur me të. Harry...

Shoqja e ngushtë tregon fotot e rralla, ja si ka qenë...

Meghan Markle është vajza më e kërkuar, më e klikuar dhe më e ndjekur e momentit. Pas shpalljes së fejesës me princin e Anglië,...

Pas shpalljes së fejesës, reagon për herë të parë ish e...

Pas shpalljes së fejesës së Princ Harry me aktoren amerikane Meghan Markle, vëmendja e publikut është rikthyer tek e dashura e fundit që kishte...

Vajzat dynden drejt kirurgëve plastikë, kërkojnë këtë tipar të princeshës së...

Meghan Markle është personazhi i momentit, pas shpalljes së fejesës me princin më të dëshiruar, Harry-n. Ashtu si Dukesha Kate, që çdo veshje e...

E dashura e Princ Harry merr vendimin më të rëndësishëm për...

Aktorja kanadeze Meghan Markle dhe Princ Harry janë në një lidhje dashurie prej 18 muajsh dhe duket se gjërat po ju shkojnë shumë mirë. Të...

Princ Harry, më në fund përgjigjet për të dashurën e tij

Në javën e kaluar, e dashura e Princit Harry prej rreth një viti (dhe ndoshta, e fejuara), Meghan Markle ka bërë paraqitjen e saj...

Princ Harry dhe Meghan Markle, për herë të parë bashkë në...

Aktorja kanadeze, Meghan Markle, shoqëroi për herë të parë të dashurin e saj, Princ Harry, në një ceremoni zyrtare, duke shtuar zërat se së...

“Ne jemi dy njerëz të lumtur dhe mjaft të dashuruar”, flet...

Ata janë në lidhje prej më shumë  se një viti. Ndërkohë që marrëdhënia e tyre po bëhet dita ditës akoma më serioze, Meghan Markle...

Rita Ora ia vë syrin princit Harry

Ambicia e radhës e këngëtares me origjinë shqiptare rezulton të jetë as më shumë e as më pak se sa princ Harry. Dhe në njëfarë...