07:46 - 15 Shtator, 2019

Etiketim: Meghan Markle

Camilla nuk përmbahet, shpreh publikisht emocionet që ndjen, për foshnjën e...

Nuk ka mbetur dhe shumë kohë, që Meghan Markle dhe princ Harry të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë. Një nga anëtarët...

Zbulohet takimi i fshehtë i Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, edhe pse në javët e fundit të shtatzënisë, ajo është gjithnjë e zënë me angazhimet mbretërore. Së fundmi ajo ka zvilluar...

Meghan Markle do të zhvillojë një baby shower të dytë, ja...

Për familjet mbretërore, baby shower-et nuk janë shumë të festuara. Megjithatë, dukesha e Sussex, Meghan Markle, është gati për të zhvilluar një festë të...

George Clooney: Çfarë mendon Meghan Markle, për deklaratat e shtypit kundër...

Aktori i Hollivudit, dhe miku i çiftit mbretëror, George Clooney, ka thënë gjatë një interviste se, Meghan Markle nuk shqetësohet aspak për thashethemet që...

Meghan Markle dhe princ Harry do të ndërtojnë një shtëpi të...

Duka i Sussex dhe duka i Kembrixhit, ndajnë të njëjtën shtëpi mbretërore, e cila pritej të ishte e përbashkët dhe pas lindjes së foshnjës...

Foto/ Çastet më intime mes Meghan Markles dhe mbretërorëve!

Nuk ka dyshime se, Dukesha e Sussex ka krijuar një lidhje të ngushtë me mbretërorët e tjerë. Që kur u martua me princin Harry...

Meghan Markle heq nga dora unazën e martesës, ja pse!

Dukesha e Sussex, Meghan Marke, është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe si çdo grua tjetër, po përjeton shqetësime. Megjithatë, Meghan, mundohet gjithmonë...

Meghan Markle tregon  pse burrat duhet të jenë feministë!

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, këtë të premte,  Meghan Markle ishte shumë  e emocionuar dhe e lumtur. Teksa ishte bërë pjesë e një paneli diskutimi,...

Foto/ Meghan Markle, mahnitëse në Ditën e Gruas

Dukesha e Sussex ka bashkuar forcat me Annie Lennox për të shënuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas me një diskutim me panelin e Komonuelthit, si...

Princ Harry zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të parë, dhe janë shumë të ngazëllyer. Në pritjen mbretërore...

Samanta Markle për Meghan: Ajo s’ka zemër!

Situata ishte pak e qetë për Meghan Markle dhe princ Harryn, në lidhje me familjen e Meghan. Por, motra se saj, Samanta, mesa duket...

Meghan Markle mahnit me fustanin e saj, në takimin me mbretin...

Turneu i Meghan Markle dhe princ Harryt në Marok ka qenë padyshim një nga turnet më të përsosur që ata kanë bërë ndonjëherë. Gjatë këtyre...

Meghan Markle vishet sportive, në ditën e fundit në Marok

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, dhe princ Harry,  janë në ditën e tyre të fundit të vizitës 3 ditore në Marok. Sot, gjatë takimeve të...

Ja pse Meghan nuk shkeli mbi tapetin e kuq, në Marok!

Meghan Markle dhe princ Harry mbërritën në Marok, mbrëmjen e së shtunës. Ata u mirëpritën me tapet të kuq, por Meghan nuk shkeli mbi...

Kjo është prova që Meghan Markle ndihet më shumë britanike sesa...

Dukesha e Sussex Meghan Markle, ka provuar se tashmë ajo ndihet më shumë britanike, sesa amerikane, që pas martesës me princ Harryn. Është një detaj...