00:51 - 18 Qershor, 2019

Etiketim: Meghan Markle

Samanta Markle për Meghan: Ajo s’ka zemër!

Situata ishte pak e qetë për Meghan Markle dhe princ Harryn, në lidhje me familjen e Meghan. Por, motra se saj, Samanta, mesa duket...

Meghan Markle mahnit me fustanin e saj, në takimin me mbretin...

Turneu i Meghan Markle dhe princ Harryt në Marok ka qenë padyshim një nga turnet më të përsosur që ata kanë bërë ndonjëherë. Gjatë këtyre...

Meghan Markle vishet sportive, në ditën e fundit në Marok

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, dhe princ Harry,  janë në ditën e tyre të fundit të vizitës 3 ditore në Marok. Sot, gjatë takimeve të...

Ja pse Meghan nuk shkeli mbi tapetin e kuq, në Marok!

Meghan Markle dhe princ Harry mbërritën në Marok, mbrëmjen e së shtunës. Ata u mirëpritën me tapet të kuq, por Meghan nuk shkeli mbi...

Kjo është prova që Meghan Markle ndihet më shumë britanike sesa...

Dukesha e Sussex Meghan Markle, ka provuar se tashmë ajo ndihet më shumë britanike, sesa amerikane, që pas martesës me princ Harryn. Është një detaj...

Fansat vërejnë disa detaje dhe zbulojnë gjininë e foshnjës së Meghan

Baby shower-i i Meghan Markle na solli disa pamje të mrekullueshme sesi do të jetë jeta e saj, ku ajo të bëhet nënë. Fansat e...

Pallati mbretëror i acaruar me shoqet e Meghan Markle, ja pse!

Këtë javë, 5 shoqet më të mira të Meghan Markle  kanë folur për revistën People, për të mbrojtur Meghan nga sulmet e vazhdueshme të...

Këto janë këpucët më interesante, që Meghan Markle ka veshur ndonjëherë!

Meghan Markle është kthyer në një ikonë stili me veshjet e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo veshi një palë këpucë vërtet interesante, mbase më...

Mamia tha se do ta ndihmonte Meghanin të lindte, ja e...

Pranvera po afron dhe e dini çfarë do të thotë kjo? Jo vetëm se do të ngrohet koha, por edhe Dukesha e Sussex do...

Video/Shihni momentin e ëmbël kur foshnja shkelmon Meghan Markle!

Dukesha e Sussex Meghan Markle u filmua teksa bebi i saj e shkelmoi gjatë vizitës në Bristol. Ishin fansat ata që kanë regjistruar këtë...

Foto/ Shihni sa e ëmbël ka qenë Meghan Markle, adoleshente!

Dukesha e Sussex duket shumë e ëmbël si adoleshente, në një foto të publikuar së fundmi nga mikja e saj Katharine McPhee. Aktorja që...

Nëse doni trup perfekt si Meghan Markle, mësoni dietën e saj...

Ju mund të mendoni që pasi Meghan Markle u bë pjesë e mbretërisë, ajo hoqi dorë nga  gatimi. Por kjo nuk është e vërtetë,...

Meghan Markle sërish me aksesorët e vjehrrës së saj, në mbrëmjen...

Meghan Markle dhe Princ Harry na mahnitën në mbrëmjen e djeshme në Londër. Ndërsa çifti mbretëror morën pjesë në një shfaqje, veshja e tyre...

Ja pse Kate Middleton ndihet nën hije, për shkak të Meghan...

Zënkat mes Kate Middleton dhe Meghan Markle janë konfirmuar që as nuk ekzistojnë. Por ju duhet të dini diçka tjetër. Kur Meghan dhe Harry u...

Këto foto tregojnë si stili i Meghan Markle ka ndryshuar, që...

Të jesh aktore Hollywood-i dhe të bëhet Dukeshë e Sussex, është një gjë jo e vogël dhe ndryshimet që ndodhin në jetë vërehen lehtësisht....