10:04 - 26 Qershor, 2019

Etiketim: Meghan Markle

Meghan Makle ndërpret përfundimisht marrëdhëniet me të atin

Ndërsa të gjithë janë të interesuar të dinë nëse Meghan Markle lindi apo jo, ajo përgatitet për amësinë dhe po heq largon nga jeta,...

Redaktorja e Vogue ka diçka për të thënë, për stilin e...

Anna Wintour, redaktorja e Vogue në Amerikë,  është ajo që nuk lë pa komentuar stilin e një personazhi që flitet në gjithë botën. Kështu...

Foto/ Dukesha Meghan pret mysafirin e parë në shtëpinë e re,...

Prej dy ditësh, Duka dhe Dukesha e Sussex janë zhvendosur në shtëpinë e re, në Windsor. Meghan dhe princi Harry kanë pritur mysafirin e...

Momentet më të ëmbla mes princ Harryt dhe Meghan Markle!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë çifti ideal. Ata dy nuk mund as t’i imagjinosh të ndarë, pasi janë një kombinim fantastik. Nëse nuk...

11 truke që i ndihmojnë të famshmet të shkëlqejnë kur dalin...

Çdo modele, aktore ka truket e veta, për t'u dukur bukur në çdo foto që shkrepet. Dhe së fundmi janë zbuluar. Dritare.net sjell për ju...

Camilla nuk përmbahet, shpreh publikisht emocionet që ndjen, për foshnjën e...

Nuk ka mbetur dhe shumë kohë, që Meghan Markle dhe princ Harry të bëhen prindër të fëmijës së tyre të parë. Një nga anëtarët...

Zbulohet takimi i fshehtë i Meghan Markle!

Dukesha e Sussex, edhe pse në javët e fundit të shtatzënisë, ajo është gjithnjë e zënë me angazhimet mbretërore. Së fundmi ajo ka zvilluar...

Meghan Markle do të zhvillojë një baby shower të dytë, ja...

Për familjet mbretërore, baby shower-et nuk janë shumë të festuara. Megjithatë, dukesha e Sussex, Meghan Markle, është gati për të zhvilluar një festë të...

George Clooney: Çfarë mendon Meghan Markle, për deklaratat e shtypit kundër...

Aktori i Hollivudit, dhe miku i çiftit mbretëror, George Clooney, ka thënë gjatë një interviste se, Meghan Markle nuk shqetësohet aspak për thashethemet që...

Meghan Markle dhe princ Harry do të ndërtojnë një shtëpi të...

Duka i Sussex dhe duka i Kembrixhit, ndajnë të njëjtën shtëpi mbretërore, e cila pritej të ishte e përbashkët dhe pas lindjes së foshnjës...

Foto/ Çastet më intime mes Meghan Markles dhe mbretërorëve!

Nuk ka dyshime se, Dukesha e Sussex ka krijuar një lidhje të ngushtë me mbretërorët e tjerë. Që kur u martua me princin Harry...

Meghan Markle heq nga dora unazën e martesës, ja pse!

Dukesha e Sussex, Meghan Marke, është në muajin e tetë të shtatzënisë dhe si çdo grua tjetër, po përjeton shqetësime. Megjithatë, Meghan, mundohet gjithmonë...

Meghan Markle tregon  pse burrat duhet të jenë feministë!

Në Ditën Ndërkombëtare të Gruas, këtë të premte,  Meghan Markle ishte shumë  e emocionuar dhe e lumtur. Teksa ishte bërë pjesë e një paneli diskutimi,...

Foto/ Meghan Markle, mahnitëse në Ditën e Gruas

Dukesha e Sussex ka bashkuar forcat me Annie Lennox për të shënuar Ditën Ndërkombëtare të Gruas me një diskutim me panelin e Komonuelthit, si...

Princ Harry zbulon sa fëmijë dëshiron të ketë!

Princ Harry dhe Meghan Markle janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të parë, dhe janë shumë të ngazëllyer. Në pritjen mbretërore...