01:45 - 14 Dhjetor, 2019

Etiketim: Meghan Markle

Meghan Markle shpallet  Mbretëresha e Stilit për 2019

Meghan Markle, është shapllur Mbretëresha e Stilit, për vitin 2019. Raporti vjetor i modës, që analizon të gjitha stilet e veshjeve përgjatë vitit, ka nxjerrë...

Meghan dhe Harry larg mbretëreshës. Ja ku do t’i festojnë Krishtlindjet!

Duka dhe Dukesha e Sussex këtë vit Krishtlindjet nuk do t'i kalojnë me mbretëreshën Elizabeth. Është konfirmuar tashmë se Harry, Meghan dhe Archie në...

Grabitet stilistja e preferuar e Kate Middleton

Një nga dizajneret e preferuara të Kate Middleton, Amanda Wakeley, është plaçkitur. Wakeley, stilistja britanike e cila është e njohur për veshjet e saj, raportohet...

Meghan Markle, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të mbajtur...

Princeshë Diana, nuk jeton më fizikisht, por familja mbretërore e ruan ende kujtimin e saj. Dukesha e Sussex, Meghan Marke, ka mënyrën e saj,...

Ja çfarë kishte të veçantë veshja e Meghan Markle në takimin...

Gjatë një angazhimi mbretëror , Meghan Markle, këtë herë përzgjodhi një veshje e tërë në të zeza, edhe për shkak të natyrës së këtij...

Donald Trump ka një këshillë për Meghan Markle

Princi Harry dhe Meghan Markle kohët e fundit janë në luftë me tabloidet britanike. Princi Harry i paditi disa, ndërsa Meghan tha në një...

Meghan Markle merr mbështetje nga mamaja e ish të dashurit

Meghan Markle kohët e fundit po kalon një periudhë të vështirë dhe dje ndodhi diçka që vërtet na preku. 72 deputete femra të Parlamentit...

Drama e tabloideve britanike, ja pse Meghan Markle po bën gjithë...

Pa dyshim, është duke u shkruar shumë për princ Harryn dhe Meghan Markle kohët e fundit. Çifti mbretëror ka paditur disa tabloide britanike dhe...

Meghan dhe Harry po mendojnë të largohen nga pallati mbretëror? Ja...

Para disa ditësh këshilltari i çiftit mbretëror, Meghan dhe Harry, tha se  pjesëtarët e familjes kanë një mosmarrëveshje me çiftin. Nisur nga kjo një pjesëtar...

Meghan ndryshon stil. E gjitha në vishnje, ja si duket Dukesha...

Dukesha e Sussex, Meghan Markle,  mori pjesë në një takim për barazinë gjinore, që u mbajt në Kalanë Winsdor. Ajo dukej e mrekullueshme me...

Momenti i sikletshëm/ Organizatorja e samitit iu përkul për respekt, Meghan...

Dilema më e madhe për njerëzit kur prezantohen me familjen mbretërore është çfarë të bëjnë kur takohen: të përkulen, apo thjesht të shtrëngojnë duart. Një gjë...

Meghan Markle: Tabloidet britanike, më shkatërruan jetën

Të jesh mbretëror dhe i famshëm, nuk është aspak e lehtë. Je gjatë gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Çfarë vesh, çfarë ha, çfarë...

Princi Harry përlotet gjatë fjalimit, ja arsyeja!

Ndërsa fliste për Archien dhe faktin e të qenit babai i tij, princi Harry është prekur gjatë fjalimit në ndarjen e çmimeve në  WellChild. Duka...

Hillary Clinton mbështet Meghan Markle, pas sulmit nga mediet britanike

Meghan Marke mesa duket do të ketë gjithmonë mbështetjen e familjes Clinton. Hillary Clinton e mbështeti Dukeshën e Sussex në një intervistë për The...

Kim Kardashian mbron Meghan dhe Harryn: Askush nuk mund të jetë...

Kim Kardashian dhe Meghan Markle janë dy gratë më të famshme në botë për momentin, dhe nëse keni menduar ndonjëherë se çfarë mendojnë ato...