22:17 - 15 Nentor, 2019

Etiketim: mediet sociale

Mes njerëzve më të ndjekur në Instagram, Selena Gomez: Rrjetet sociale,...

Aktorja dhe këngëtarja, Selena Gomez e cila është ndër 3 personat me më shumë follower-s në Instagram, thotë se mediet sociale kanë qenë të...