18:28 - 12 Dhjetor, 2019

Etiketim: . mbyllur

Foto/ Hidhet nga ura dhe e përplas kamioni, vdes aktori i...

Aktori i filmit 'Thor dhe Terminator: Salvation' Isaac Kappy është konfirmuar të jetë personi që vrau veten duke u hedhur nga një urë, në...

Psikiatri i njohur: Facebook, streha e njerëzve të frustruar, duhet mbyllur!

Facebook duhet mbyllur. I këtij mendimi është Vitorino Andreoli, psikiatër, shkrimtar dhe drejtues i Departamentit të Psikiatrisë në Verona-Soave, po ashtu edhe anëtar i...