14:45 - 27 Janar, 2020

Etiketim: mbrojtje

Tha se u kërcënua/ Merret në mbrojtje Rudina Hajdari

  Gjatë fjalës së saj në Kuvend, deputetja demokrate Rudina Hajdari ka thënë se është kërcënuar me jetë, ndërsa i ka bërë apel kreut të...

Xhaçka: Shteti është në këmbë, të gjithë qytetarët do të ndihmohen

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka në një deklaratë për mediat mbrëmjen e së dielës, ka folur për situatën deri më tani në vendin tonë...

Respekti ndaj natyrës, këto foto e dëshmojnë!

Natyra është aq shumë e shpërfillur, saqë është shumë e lehtë të mos kesh më besim te njerëzimi. Megjithatë, ka akoma njerëz të cilët...

Dosja “339” ka mbrojtur më shumë prokurorin Hajdarmataj, se sa personazhet...

Nga Mero Baze Gjithë procesi i hetimit dhe gjykimit publik për dosjen “339”, nxjerr në pah faktin se prokurorët e çështjes Anton Martini dhe Besim...

Foto/ “Borchardt turp për ju”, Policia merr në mbrojte ambasadorin dhe...

Pas kërcënimit të një jave më parë nga disa të rinj, Policia e Shteti ka marrë në mbrojtje ambasadorin e OSBE në Tiranë Bernd...

Tritoli në banesë/ Policia merr në mbrojtje, Xhisiela Malokun

Pas sulmit me eksploziv, në shtëpinë e gjyshërve të Xhisiela Malokut, Policia e Krujës ka vendosur të marrë në mbrojtje familjen e 25-vjeçares. Në...

Ja çfarë duhet të bëni nëse digjeni nga dielli!

Nëse fatkeqsisht në vend se të merrni ngjyrën e cokollatës që doni jeni djegur në diell duhet të bëni dicka për të ndaluar dhimbjet....