21:16 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: mbretërore

Foto/ Mbretërorët britanikë, lënë detyrat për të bërë ski në Zvicër

Earl dhe Kontesha e Wessex kanë marrë një pushim nga detyrat mbretërore dhe janë larguar në një udhëtim familjar, në resortin e skive në...

Jo vetëm Meghan dhe Harry, ja 4 mbretërorë të tjerë që...

Duka dhe dukesha e Sussex, tronditën botën të mërkurën, kur ata njoftuan vendimin e tyre për të hequr dorë nga detyrat mbretërore. Çifti e...

Askush nga familja mbretërore nuk komunikon me princin Harry dhe Meghan...

Askush në familjen mbretërore nuk komunikon me princin Harry dhe Meghan Markle, shkruan revista People. Muajin e kaluar, Duka dhe Dukesha e Sussex, folën për...

Foto/ Të gjithë mbretërorët, në ceremoninë e kurorëzimit të perandorit  të...

Perandori japonez ka marrë zyrtarisht fronin, këtë të martë. Shumë personalitete nga 180 vende të botës morën pjesë në ceremoninë shekullore të mbajtur në...

Nga etiketa në fustan te këpucët e grisura, shikoni incidentet e...

Në këtë botë asnjë nuk është perfekt, madje as mbretërorët, të cilat janë të rrethuar nga një staf i gjerë shërbimi. Shpesh ka ndodhur...

Dhe mbretërorët me nofka. Shikoni si e thërret princeshë Eugenie motrën...

Mbretërorët nuk kanë vetëm tituj që tregojnë status të lartë, por edhe nofka që i bëjnë ata njerëz si ne, të thjeshtë. Për shembull, sot...

Foto të mbretërorëve britanikë kur ishin 6-vjeç!

Sot mbreti i ardhshëm mbushi 6 vjeç, ndërsa gjithë familja e princit George po shijon pushimet e verës në Mustique. Duka dhe Dukesha e...

Foto/ Mbretëroret mahnitëse këtë javë, me fustanet verore

Mbretëroret kanë qenë shumë, ama shumë të zëna këtë javë. E ndërsa merrnin pjesë në angazhime, mbretëroret dukeshin mahnitëse me veshjet e tyre Tani është...

Ja pse mbretërorët u veshën me të bardha, në banketin e...

Anëtarët e familjes mbretërore, në banketin shtetëror të zhvilluar në Buckingham Palace të hënën mbrëma, u veshën të gjithë me të bardha. Mbretëresha Elizabeth II...

Ja zonjat mbretërore të veshura me lule!

Vera është pranë, dhe radhën e kanë veshjet e lehta e të bukura. Dritare.net do ju sjell disa foto të mbretërorëve me fustane me lule,...

Kur mbretërorët i shkrepin fotografitë me duart e tyre!

Normalisht, mbretërorët kanë fotografët e tyre, që realizojnë portretet perfekte për ta. Sidoqoftë, mbretërorët, shkrepin edhe vetë foto, madje duken profesioniste. Në fillim të...

17 foto të transformimit të Meghan Markle, nga aktore në mbretërore

Meghan Markle, në rininë e saj, ka qenë një aktore e suksesshme Hollywoodi, e cila ka luajtur shumë role në filma. Në 2018 ajo u...

Foto/ Ja mbretërorët që kanë shkelur, në tapetin e kuq të...

Jo vetëm personazhe të botës së filmit, apo muzikës, edhe mbretërorët kanë shkelur në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Nga...

Foto/ Si dukeshin yjet e Hollivudit, në të 20-tat e tyre!

Koha është e pandalshme si për njerëzit e thjeshtë, ashtu edhe për yjet e Hollivudit. Disa prej atyre janë 40 vjeç dhe ende duken...

Zonjat mbretërore që guxuan të zbulojnë këmbët më shumë sesa duhet,...

Nuk ndodh shpesh që zonjat e familjes mbretërore britanike, të guxojnë me veshjet e tyre. Tradicionalisht, me fustanet e tyre të mrekullueshme, ata fshehin...