23:01 - 17 Gusht, 2019

Etiketim: Mbretëresha Elizabeta II

Një libër i ri për mbretëreshën Elizabeth II, ja për çfarë...

Të gjithë e dimë sesa “cool” është mbretëresha, sa i takon stilit dhe veshjeve elegante që ajo ka. Nëse dikush meriton një libër për elegancë...

Mbretëresha e Anglisë uron presidentin Meta

Pas betimit si Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka marrë një telegram urimi nga Mbretëresha e Anglisë, Elizabeth II. Mbretëresha e uron Metën për përurimin...