19:30 - 5 Dhjetor, 2019

Etiketim: mbremje

Temperaturat rriten, ja si do të jetë moti sot!

Territori shqiptar vijon në ndikimin e motit të kthjellët, ku paraditja do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave kalimtare. Duke filluar nga...

Disa modele fustanesh, për një mbrëmje festive!

Fundjava është këtu, dhe sigurisht, një mbrëmje festive do ta keni sonte, ose të dielën mbrëma. Një festë me miqtë, një darkë familjare, apo...

Për një kokteil me miqtë, këto veshje janë ideale!

Tani që koha është bërë më e ngrohtë dhe mbrëmjet janë bërë më të bukura, një kokteil me miqtë nuk do të ishte kurrë...

Ja disa modele fustanesh, për mbrëmje festive!

Keni planifikuar të shkoni në ndonjë festë këtë fundjavë? Nëse po, dritare.net ka disa ide se çfarë fustani mund të vishni. 2019 ka ardhur me...

Në mbrëmjen e Vitit të Ri, këto fustane janë zgjedhja e...

Nëse akoma nuk e keni blerë fustanin e mbrëmjes së Krishtlindjeve, dritare.net ka sjellë për ju disa ide fantastike se çfarë mund të vishni. Ju...