14:08 - 29 Shkurt, 2020

Etiketim: massafra

Imzot Massafra: Zoti na shpëtoftë nga etja për pushtet, që sjell...

Në vigjilje të Pashkëve Katolike një mesazh ka dhënë edhe arqipshkëv, Angelo Massafra. Massafra ka uruar Pashkët Katolike, ndërkohë që ka lëshuar një thirrje...

Imzot Massafra mesazh politikës shqiptare: Bëni një hap prapa për kombin!

Përmes një lidhjeje me skype me emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24, arqipeshkvi i dioqezës Shkodër, monsinjor Angelo Massafra tha se e kishte...

Djegia e Notre Dame/ Angelo Massafra: Rrija para televizorit dhe lutesha...

Përmes një lidhjeje me skype me emisionin “Dritare me Rudinën” në News 24, arqipeshkvi i dioqezës Shkodër Pult, monsinjor Angelo Massafra tha se e...