10:31 - 18 Nentor, 2019

Etiketim: marok

Meghan Markle mahnit me fustanin e saj, në takimin me mbretin...

Turneu i Meghan Markle dhe princ Harryt në Marok ka qenë padyshim një nga turnet më të përsosur që ata kanë bërë ndonjëherë. Gjatë këtyre...

Meghan Markle vishet sportive, në ditën e fundit në Marok

Dukesha e Sussex, Meghan Markle, dhe princ Harry,  janë në ditën e tyre të fundit të vizitës 3 ditore në Marok. Sot, gjatë takimeve të...

Ja pse Meghan nuk shkeli mbi tapetin e kuq, në Marok!

Meghan Markle dhe princ Harry mbërritën në Marok, mbrëmjen e së shtunës. Ata u mirëpritën me tapet të kuq, por Meghan nuk shkeli mbi...

Pse mbretëresha Elizabet e quajti ‘turi i ferrit’ udhëtimin në Marok!

Meqenëse Meghan Markle dhe princi Harry janë duke zhvilluar turin tre ditor në Marok, vizita e mbretëreshës 4 dekada më parë u quajt 'turi...

Meghan dhe Harry vizitë në Marok, qeveria britanike paralajmëron sulm terrorist

Princi Harry dhe Meghan Markle do të udhëtojnë për në Marok, të shtunën. Ndërkohë, mësohet se, Maroku është nën vigjilencë, pasi qeveria e Mbretërisë...

Çmenden të rinjtë në urban, sulmojnë seksualisht gruan dhe i shqyejnë...

Një video e një gruaje të re duke u sulmuar seksualisht nga një bandë e djemve adoleshentë në një autobus në Casablanca ka shkaktuar...