17:34 - 14 Tetor, 2019

Etiketim: MARATAONA

Maratona e Tiranës/ Luiza Gega shpallet fituese në garën e femrave...

Edicioni i tretë i Maratonës së Tiranës përfundoi, dhe para pak minutash u shpallën fituesit në sheshin Nënë Tereza. Në maratonë morën pjesë rreth 2500...