01:48 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: mallkim

Rasti i Valdrinit, një mallkim për Ramën dhe Bashën, por jo...

Nga Mero Baze Problemi i krijuar nga e shkuara e Valdrin Pjetrit, është një sprovë e re për Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Me sa...

Video/ Nuk fitoi zgjedhjet, ja mallkimi i kandidatit për kryetar bashkie!

Kandidati për kryetar Bashkie i Këlcyrës, Hazbi Kasaj është rikthyer në qendër të vëmendjen edhe pse humbi thellë për shkak të premtimeve që bëri...

Saga vazhdon, ja mallkimi i radhës i Neritan Cekës

Neritan Ceka i është përgjigjur Edi Ramës, i cili e cilësoi si të dalë nga filxhani i Monika Kryemadhit. Ceka ka mallkuar kësaj here Ramën,...

Godet sërish Neritan Ceka, ja kë mallkon kësaj here!

Neritan Ceka ditët e fundit është lakuar shumë në media për shkak të mallkimit për ata që do të shkonin për të votuar në...

Video/ U bë hit me mallkimin për ata që do votonin,...

Neritan Ceka një javë më parë mallkoi shqiptarët që do të shkonin të votinin në 30 qershor, ndërkohë sot nga studio e 360 Gradë...

Video/ Kandidati për kryetar bashkie: Iu thaftë krahu e mendja kush...

I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që s’më votojnë”, kur kandidoi në 2001-shin për deputet, Hasbi Kasa ka vendosur të...

Kupa Botërore 2018/ Messi dhe Ronaldo eliminohen: Mallkimi i “dhisë”

“Goat”, në shqip quhet “dhi”, një term që përdoret gjithashtu si një simbol për të përcaktuar «më të mirën e të gjitha kohërave». Rusia...