04:33 - 19 Nentor, 2019

Etiketim: makinë

Lotusi shqiptar, makina që u ndërtua 10 vite më parë në...

Makina e modelit Lotus, ngjyrë portokalli që ai ka ndërtuar 10 vite më parë, nuk ka një markë. Kadri Manaj mendon të çelë kompaninë e...

Vlorë/ Shkoi në polici dhe gënjeu se i kishin vjedhur makinën...

Pak ditë më parë, një 29-vjeçar nga Kosova, i cili kishte shkuar me pushime në Vlorë,  kallëzoi në polici se i kishin vjedhur makinën...

Atentati në Shkozet/ Policia gjen një makinë të braktisur, ja ç’kishte...

Pas atentatit në mbikalimin e Shkozetit ku u plagosën 3 persona mes tyre edhe prokurori Arjan Ndoja, policia ka gjetur një makinë të braktisur....

Video/ Ja çasti kur nxirren të plagosurit nga makina në Durrës!

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme te mbikalimi i Shkozetit. Disa persona të paidentifikuar kanë shtënë me armë, në drejtim të makinës...

Nuk e hodhën nga furgoni/ Policia jep versionin për ngjarjen në...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Një autobus ka përplasur një motor dhe për pasojë ka ndërruar jetë 25-vjeçari. Fillimisht...

Video/ U raportua për aksident, viktimën e hodhën nga furgoni në...

Fillimisht u tha se, një autobus përplasi një motor dhe për pasojë humbi jetën drejtuesi. Por sipas informacioneve më të fundit, thuhet se viktimën...

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, plagosen dy persona

Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës,  duke plagosur dy persona. Si pasojë e  përplasjes njëra nga makinat ka goditur shtyllën e...

Foto/ Albin Kurti bën aksident në Tiranë

Eskorta e kryeministrit të ardhshëm të Kosovës, Albin Kurti është përplasur me një makinë të policisë në Rrugën e Rinasit. Ndërkohë, Zëdhënësi i VV-së, Arlind Manxhuka shkruan...

Këto 9 gjëra kurrë mos i mbani në makinë!

Makinat janë të krijuara për të transportuar, jo për të mbajtur gjëra në të. Mbajtja e sendeve në makinë, nuk është një zgjidhje e...

PD tha se u qëllua makina e kryetarit të Këshillit, Policia...

Pas lajmit se është qëlluar me armë zjarri makina e Kryetarit të Këshillit Bashkiak, Ani Dyrmishit, ka reaguar edhe Policia e Durrësit. Policia njofton...

Kryetari i Këshillit, tregon ç’ndodhi në Durrës: Nuk isha në makinë...

Pas denoncimit të PD-së, se Kryetarit të Këshillit Bashkiak në Durrës, Ani Dyrmishi, i është qëlluar me armë drejt automjetit të tij, ka reaguar...

Sandër Lleshaj ka një mesazh për shoferët që lënë mendjen në...

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, përmes një postimi në “Twitter” ka thënë se të gjithë drejtuesit e mjeteve, që nuk respektojnë Kodin Rrugor do...

Digjet makina e kryebashkiakut të Vlorës

Në orët e para të mëngjesit të sotëm është djegur makina e kryebashkiakut të Vlorës, Dritan Leli, në lagjen "Lef Sallata". Policia njofton se, makina...

Shkodër, makina përplas fëmijën 10-vjeçar

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër. Një makinë ka përplasur një fëmijë 10-vjeçar. I mituri është dërguar menjëherë në spital dhe po...

38-vjeçari gjendet i pajetë në makinë, ja për çfarë dyshon policia!

Një 38-vjeçar u gjet i pajetë në makinën e ndezur. Policia njofton se në trupin e viktimës nuk ka pasur shenja dhunë apo dëmtime...