11:55 - 18 Shtator, 2019

Etiketim: magazinë

9 gjërat që nuk duhet t’i mbani kurrë në magazinë

Mund të keni gjëra në shtëpi që nuk ju hynë në punë, por dhe nuk doni t’i hidhni, kështu ju i mbani ato në...

Shkrumbohet magazine e kafes në Fier, dëmi deri 500 mijë euro

Rreth orës 15:30 në lagjen “6 Prilli”, në qytetin e Fierit, është përfshirë nga flakët një magazinë kafeje.  Sipas pronarit të magazinës, dëmi llogaritet...

Droga e zbuluar në Përmet, Sali Berisha: Policia e mbronte!

Një magazinë e mbushur plot me drogë është zbuluar mesditën e kësaj të shtune në Përmet. Policia e Shtetit në bashkëpunim me Sh.Ç.B.A, zhvilluan...

Detajet, zbulohet sasia e drogës së sekuestruar në një magazinë në...

Në kuadër të luftës kundër kultivimit të lëndëve narkotike, policia e Shtetit në bashkëpunim me Sh.Ç.B.A, po zhvillojnë prej disa orësh një operacion të...