01:07 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: luzlim basha

Rasti i Valdrinit, një mallkim për Ramën dhe Bashën, por jo...

Nga Mero Baze Problemi i krijuar nga e shkuara e Valdrin Pjetrit, është një sprovë e re për Edi Ramën dhe Lulzim Bashën. Me sa...

Mendon si të vijë në karrige, Basha i përgjigjet Ramës: Kriminelët...

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar të premten se kreu i PD, Lulzim Basha mendon vetëm si t'i marrë atij karrigen e pushtetit. “Mendon vetëm si...