02:15 - 16 Korrik, 2019

Etiketim: Luan Hajdaraga

PD mesazh ngushëllimi për  Luan Hajdaragën: Humbëm një kundërshtar të denjë...

Partia Demokratike ka shprehur ngushëllime për ndarjen nga jeta të Luan Hajdaragës. PD në mesazhin e ngushëllimit shkruan: “Partia Demokratike shpreh ngushëllimet e saj më...

Për Luanin, në vend të një rekuiemi!

Nga Dritan Hila Ngase jemi populli që fjalët e mira i kemi vetëm për të vdekurit, është e vështirë të gjesh fjalë që nuk i...

Oraret/ Nesër përcillet në banesën e fundit, homazhe edhe në Kuvend...

Ditën e sotme u nda nga jeta një nga figurat më të njohura politike, Luan Hajdaraga. Ish ministri i Mbrojtjes dhe ish deputeti i...

Ja çfarë thanë Meta e Ruci për ish themeluesin e PS!

Vdekja e ish themeluesit të Partisë Socialiste ka shkaktuar shumë reagime të figurave të njohura politike , të cilët kanë shprehur ngushëllimet e tyre...

Merrte rryshfet për t’i nxjerrë nga burgu, si e përdori juristja...

Amarilda Leka, 30­ vjeçarja e akuzuar për marrjen e 42 mijë eurove nga familjarë të personave të arrestuar duke u premtuar ndërmjetësim të gjyqtarët...