21:26 - 17 Shtator, 2019

Etiketim: Lori Hoxha

10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

Lori Hoxha është një nga vajzat e njohura shqiptare që vishet gjithmonë bukur. Stili i saj nuk është asnëherë i njëjtë. Nëse në mëngjes...

Lori Hoxha flet për problemet me shëndetin mendor: Ankthi nuk zgjedh,...

Trashëgimtarja e Top Channel, njëkohësisht dhe blogere, Lori Hoxha, pas pyetjeve të shumta që kishte marrë në Instagram, në lidhje me ankthin dhe panikun,...

Lori Hoxha ndryshon lukun, ja si duket tani!

Trashëgimtarja e Top Channel, njëkohësisht dhe blogere, Lori Hoxha, me ardhjen e vjeshtës, ka bërë dhe ndryshime në pamjen e saj. Ajo ka prerë flokët...

Lori Hoxha tregon se për kë femër shqiptare ndjen xhelozi

Trashëgimtarja e “Top Channel” dhe blogerja e njohur Lori Hoxha, nëpërmjet opsionit në Instagram “Ask me a question” ka zbuluar disa gjëra rreth vetes. Ajo...

Sara Hoxha feston ditëlindjen, ja si e uron Lori!

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha, feston ditëlindjen e saj të 23-të. Motra e saj më e madhe, Lori Hoxha, e ka surprizuar Sarën në...

Lori Hoxha pa diçka në Londër, që i kujtoi fëmijërinë në...

Blogerja Lori Hoxha aktualisht ndodhet në Londër për të përfunduar studimet e larta. Nga qëndrimi atje, Lori Hoxha ka shprehur shpesh mall për Shqipërinë...

Ja dhurata më e bukur që mori Lori Hoxha për ditëlindje!

Dje trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha festoi 25 vjetorin e lindjes. Nuk munguan urimet speciale nga miqtë, dhuratat nga familja dhe dedikime nga...

Poston foto në Instagram, komentuesit i vërsulen Lori Hoxhës

Lori Hoxha është një nga personazhet më të  përfolura të showbizit shqiptar. Blogerja e famshme në postimet në Instagram nuk nguron të na tregojë...

Lori Hoxha luajti ndoshta rolin më të rëndësishëm në dasmën e...

Siç mund ta keni marrë vesh tashmë, nese keni një lidhje me internetin, Sara Hoxha dhe Ledion Liço lidhën kurorë mbrëmë në Villa Erba...

Chiara Ferragni vesh të njëjtin fustan si Lori Hoxha

Fashionistja e njohur italiane Chiara Ferragni, gjithmonë na ka treguar se di të vishte. Këtë na e ka vërtetuar edhe njëherë pasditen e djeshme....

Lori Hoxha vishet me rroba të lira

Lori Hoxha është një prej vajzave më të komentuara në showbizin shqiptar. Që në daljet e para, ajo ka tërhequr vëmendjen me stilin e...

Ja arsyeja madhore që e pengoi trashëgimtaren e Topit të shkojë...

Gazetarë, moderatorë, spikerë, drejtues dhe të ftuar kanë festuar deri në orët e vona të mbrëmjes së djeshme mbylljen e këtij viti për Top...

Lori Hoxha ndryshon pamje, shfaqet me flokë të shkurtër

Fashionistja Lori Hoxha nëse shpesh ka eksperimentuar me stilin e veshjes, flokët nuk i ka ndryshuar kurrë. Epo mesa duket edhe këtyre i erdhi...

Lori Hoxha feston ditëlindjen, ja atmosfera dhe të ftuarit VIP!

Fashionistja Lori Hoxha, i ka nisur festimet për ditëlindje që në orën 00:00, kur data ka shënuar 19 tetor. Zakonisht Lori organizon festa të mëdha për ditëlindjen...

Mesazhi prekës i Lori Hoxhës për ditëlindjen e babait

Një ditë më parë themeluesi i “Top Medias” Dritan Hoxha do të festonte ditëlindjen e 49-të, por u nda tragjikisht nga jeta në një...