13:06 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: lojtare

Dështimi i Shqipërisë/ Xhani De Biazi: Lojtarët të marrin përgjegjësi, nuk...

Ish-trajneri i Kombëtares, Xhani De Biazi, komentoi formën e Shqipërisë në këto momente, teksa theksoi se nuk ka asgjë të jashtëzakonshme, por Reja po...

Mbyllja e basteve dhe kazinove, 570 euro më shumë për familje,...

Vendimi i qeverisë për mbylljen e plotë të basteve shoqërohet me një efekt ekonomik, si në familjet e lojtarëve, ashtu edhe në buxhetin e...