00:25 - 27 Shkurt, 2020

Etiketim: Liverpul

Liverpooli fiton trofeun e Botërorit të Klubeve

Finalja e Botërorit të Klubeve e zhvilluar në Katar në Stadiumin Ndërkombëtar Khalifa në Doha ka përfunduar me fitoren e skuadrës angleze Liverpool ndaj...

E pazakontë/ Liverpul, dy ndeshje zyrtare brenda 24 orëve

  Liverpool ka bërë një sezon të shkëlqyer, ndërsa është skuadra më e mirë e momentit në Angli. Së fundmi, trajneri Jurgen Klopp ka aktivizuar lojtarë...

Bajerni dhe Liverpuli triumfojnë sonte

Bajerni i Mynihut ka marrë një fitore të rëndësishme në transfertë përballë Dortmundit mbrëmjen e sotme . Ndeshja është mbyllur me rezultatin 3:1 dhe e,...

Liverpul rrezikon Ligën e Kampionëve

Liverpuli dhe Sauthampton kanë arritur barazimin në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 36 të Premier Ligës angleze, çfarë bën që Liverpul të mbetet...