13:18 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: lidhje e re

Irina Shayk harron Bradley Cooper, fotografohet në krahët e një mashkulli...

Modelja e njohur Irina Shayk para pak kohësh është ndarë nga Bradley Cooper. Mesa duket modelja bukuroshe e ka lënë gjithçka pas krahëve, dhe...

Beqare apo në një lidhje të re? Ja si përgjigjet Jonida...

U nda nga burri pas 17 vitesh martesë, Jonida flet për lidhjen e re E ftuar sot në  “Xing me Ermalin”, Jonida Maliqi ka treguar...