20:10 - 26 Janar, 2020

Etiketim: Las Vegas

Pëllumbat misteriozë me kapele kauboj, po bëjnë xhiron e rrjetit

Njerëzit e dimë që pëlqejnë kapelet kauboj. Po që i pëlqenin dhe pëllumbat, e dinit këtë? Banorët e Las Vegas kanë parë në qytetin e...

Video/ U zunë për një vend në urban, e reja vret...

Një 25-vjeçare është arrestuar në Las Vegas pasi shtyu një të moshuar nga dera e urbanit, i cili nuk mundi ta përballonte dot rrëzimin...

Foto/ Çifti martohet që me takimin e parë, për Krishtlindje

Duket se, 'dashuria me shikim të parë' ekzistuaka ende. Një çift britanik, u takua për herë të parë në Las Vegas për Krishtlindje dhe...

Masakra e Las Vegasit/ Prostitua i nxjerr sekretet autorit: Bënte seks...

Detaje të reja janë zbuluar për vrasësin në Las Vegas. Familjarët e tij kanë thënë se ai frekuentonte prostituta. Njëra prej tyre ka folur në anonimitet...

Breshëri plumbash, publikohet video e tmerrit të sulmit në Las Vegas

Mediat amerikane kanë publikuar një video tjetër, ku tregohet momenti gjatë sulmit në Las Vegas, i cili la të vdekur 59 persona dhe plagosi...

Detaje të reja për masakrën në Las Vegas, vrasësi e planifikoi...

Detaje të reja kanë dalë për Stephen Paddock, njeriu, që vrau 58 persona dhe plagosi më shumë se 500 të tjerë në Las Vegas....

Ja pasuria e vrasësit në Las Vegas

Njeriu, që vrau 59 njerëz dhe plagosi 527 të tjerë në Las Vegas, të dielën në mbrëmje, ka rezultuar se ishte një multimilioner, që...

Biznesmeni kosovar: Si shpëtuan 15 shqiptarët gjatë masakrës në Las Vegas

Biznesmeni shqiptar, Fatmir Frank Hamzaj, ka folur për masakrën në Las Vegas. Ai ka thënë se ka qenë shumë pranë vendit ku ndodhi ngjarja, thotë...

Dalin fotot e para të viktimave në Las Vegas

Janë identifikuar viktimat e para të sulmit në Las Vegas, ku një person i armatosur hapi zjarr në një festival muzikor të dielën në...

Tmerr në Las Vegas/Shkon në 20 numri i të vdekurve

Më shumë se 20 njerëz kanë mbetur të vrarë dhe të paktën 100 persona të plagosur nga sulmi në Las Vegas. Zjarri është hapur nga...

Panik në Las Vegas/ Njerëzit e frikësuar vrapojnë rrugëve, pas sulmit...

Një sulm terrorist ka ndodhur në Las Vegas, tek kazinoja e madhe ‘Mandalay Bay’. Të paktën 2 persona kanë vdekur dhe 24 janë plagosur....

Dalin pamje e para nga dasma luksoze e stilistit shqiptar, në...

Stilisti i famshëm shqiptar Valdrin Sahiti i ka dhënë fund beqarisë me të dashurën e tij, Edita Ramadani. Mësohet se dasma është zhvilluar në Las...