07:23 - 22 Janar, 2020

Etiketim: kushte atmosferike

Ja si do të jetë moti, sot!

Kushtet e qëndrueshme atmosferike vijojnë të mbeten prezente, duke bërë që kthjellimet të mbizotërojnë në vendin tonë. Orët e mbrëmjes do të bëjnë më...

Si do të jetë moti sot, e mërkurë 20 nëntor 2019!

Vendi ynë do të vijojë të jetë me vranësira dhe reshje shiu që në orët e para të mëngjesit. Më të fokusuara shirat do...

Si do të jetë moti sot, 11 shtator 2019!

Vendi ynë do të karakterizohet me kushte atmosferike të paqëndrueshme, të cilat më të theksuara janë në zonat qendrore, lindore dhe pjesërisht jugore, ku...