13:03 - 17 Tetor, 2019

Etiketim: kushërinj

Ja e shkuara e errët e autorëve të vrasjes së dy...

Dy të rinj humbën jetën pas një përplasjeje me armë me një grup, në qendër të Laçit. Sipas policisë, konflikti ndodhi për motive banale....

Emrat/ Vrasja e kushërinjve në Laç, policia identifikon autorët

Mbrëmjen e djeshme, në Laç, pas një konflikti me armë, humbën jetën dy persona. Viktimat Mikela Jushi, 35 vjeç, dhe Jani Jushi, 30 vjeç,...

Rrëfimi tragjik i 16-vjeçarit të mbijetuar: Ja si u mbytën në...

Një ditë pas tragjedisë së ndodhur në liqenin e Shkodrës ku humbën jetën dy kushërinjtë minorenë (djem xhaxhallarësh), familja Tahiri në fshatin Boriç i...

A e dinit që këta të famshëm janë kushërinj me njeri-tjetrin?!

Personazhet publikë siç e themi gjithmonë janë në qendër të vëmendjes për çdo gjë që ata bëjnë. Gjithmonë mediat mundohet të zbulojnë më shumë...