13:08 - 18 Gusht, 2019

Etiketim: kujtim

Kujtim Gjuzi: Ja arsyet pse duhet shkarkuar presidenti Meta!

Gjatë fjalës së tij, në foltoren e Kuvendit, deputeti konservator, Kujtim Gjuzi ka listuar arsyet se përse duhet të shkarkohet kreu i shtetit, Ilir...

E shkuara e autorit të masakrës, kreu i PS Mat: Kujtimi...

Kujtim Koxha, autori i masakres së Matit, ka qenë person mjaft problematik me të afërmit e tij dhe me banorët e fshatit. Zyrtarë të Komisariatit...