00:39 - 27 Shkurt, 2020

Etiketim: ktheju tokes

Sot nata finale e Eurosong, Jonida Maliqi bën për vete publikun,...

Jonida Maliqi pati një performacë të shkëlqyer natën e dytë të Eurosong duke kaluar kështu në natën finale, ku dhe do të këndojë e...

Video/ Shkëlqen Jonida Maliqi, ngre në këmbë publikun e Eurovision

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurosong, Jonida Maliqi ka bërë një performancë të shkëlqyer duke ngritur në këmbë të gjithë spektatorët. Në fund të performancës së...

Jonida Maliqi performon në ‘London Eurovizion Party’

Në vijën e performancave para netëve të festivalit evropian ‘Eurovizion’, përfaqësuesja e Shqipërisë, këngëtarja Jonida Maliqi, ka performuar në Londër këngën ‘Ktheju tokës’. Në paraqitjen...