02:43 - 20 Janar, 2020

Etiketim: konvikt

Foto/ PD dhe LSI: 30 vajzave te Qyteti Studenti u ra...

Kreu i Forumit Rinor Demokrat, Belind Këllçi ka thënë se fundmi se, tavani i godinës numër 20, te Qytet Studenti ka rënë në të...

Bie zjarr në shkollë, vdesin dhjetëra fëmijë

Të paktën 27 persona, shumica prej tyre fëmijë, kanë mbetur të vdekur nga një zjarr në një shkollë me konvikt, në periferi të Liberisë,...