04:40 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: komente

Ka pak që hapi Instagram, por loja e Jennifer Aniston me...

Kanë kaluar dy ditë që kur Jennifer Aniston ka hyrë në Instagram, por është që tani personi im i preferuar për të ndjekur për...

Çfarë ndodh kur ju i bllokoni njerëzit në Instagram!

Disa njerëz ju thjesht nuk dëshironi t’i keni më miq në Instagram dhe u bëni bllok. Por çfarë ndodh kur ju i bllokoni ata? Bllokimi...

Tristian kërkon të rikthehet me Khloe Kardashian, e ngacmon me komente...

Të gjithë e dimë historinë sesi Tristian Thompson e tradhtoi Khloe Kardashian me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner. Epo mesa duket, Tristian është...

Jennifer Garner zbulon komplimentin befasues që merr nga fansat

Ajo njihet për rolet e saj në hitet si 'Alias', '13 going on 30', për të mos përmendur pastaj dhe shfaqjen e saj të...

Pallati Mbretëror nis luftën kundër mesazheve kërcënuese dhe seksiste për Kate...

Stafi i Kensington Palace po shpenzon orë çdo javë duke moderuar komentet seksiste dhe raciste të drejtuara për Dukeshën e Kembrixhit dhe Sussex. Një pjesë...

Olti Curri thumbon sërish Adelina Tahirin: Më nxjerr mallin e Azizit

Në një postim në Instagram, Adelina Tahiri kishte nxjerrë një foto të sajën me bashkëshortin. Në foto, Adelina kishte përdorur filtër Instagrami, dhe bashkëshorti...

Poston foto në Instagram, komentuesit i vërsulen Lori Hoxhës

Lori Hoxha është një nga personazhet më të  përfolura të showbizit shqiptar. Blogerja e famshme në postimet në Instagram nuk nguron të na tregojë...

Jetoni në këtë botë, apo në Hënë? Rama replikon komentuesit për...

Kryeministri Edi Rama, nuk ka bërë deri tani asnjë reagim në lidhje me masakrën e Selenicës, ku 8 persona humbën jetë. Por, gjatë replikave që...

Autori i masakrës në Selenicë, ironi me Ramën para arrestimit. A...

Autori i vrasjes së 8 personave në Selenicë, Ritvan Hykaj, para se të arrestohej, gjeti kohë edhe të futej në Facebook duke sfiduar kryeministrin...