16:46 - 16 Qershor, 2019

Etiketim: kombinime

Ja disa ide si të kombinoheni me stil, në verë!

Edhe disa ditë na ndajnë nga sezoni i verës. Temperaturat do të fillojnë të rriten, ndërsa ju duhet të filloni të mendoni se kjo...

Ide si të kombinoni atletet më çdolloj veshje!

Tashmë moda ka ndryshuar shumë. Fustanet dhe kostumet nuk vishen vetëm me taka, por dhe me atlete. Dritare.net ju sjell në galerinë më poshtë, ide...

Ja disa mënyra si të kombinoheni me stil, vetëm me të...

Veshjet e bardha janë shumë të bukua, por njerëzit nuk është se i preferojnë shumë t’i veshin. Dhe arsyeja është sepse ose bëhen pis...

10 mënyra si të kombinoni xhinset si Sarah Harris

Redaktorja e modës në revistën britanike Vogue, Sara Harris, është një inspirim i vërtetë sa i përket stilit të veshjes. Jo rrallë herë, Sarah...

Disa kombinime sekrete të tastierës, që duhet t’i mësoni patjetër

Shumë njerëz mendojnë se butoni ‘Win” në tastierë vetëm hap menunë ‘Start” Epo duhet të dini që deri tani Windows është një familje e sistemeve...

Ngrohtë dhe bukur? Vetëm këto kombinime, janë zgjedhja e duhur në...

Veshjet e dimrit janë më të vështira për t’u zgjedhur, sepse ju dëshironi të dukeni bukur dhe të ndiheni ngrohtë. Por, si bëhet në...

Ide kombinimesh për dimër, që gjithmonë të ndiheni me stil!

Veshja në dimër është një sfidë e vërtetë. Dritare.net, për t’ju ardhur në ndihmë, ju sjell në galeri me foto të disa nga kombinimet...

Kjo veshje e Kylie Jenner, do t’ju bëjë të mendoni dy...

Kylie Jenner dhe i dashuri i saj, Travis Scott janë fotografuar teksa kanë dalë nga koncerti i reperit, në Madison Square Garden, në New...

15 kombinime të këndshme veshjesh, për dimër

Dimri është shumë pranë, dhe dëshira për t’u dukur me stil është e madhe. Nëse doni që të dukeni gjithmonë me stil, dhe të...

Ja disa mënyra si të kombinoni çizmet e shkurtra!

Është e sigurt që çdo vajzë ka çizme të shkurtra, dhe periudha e vjeshtës është koha ideale për t’i veshur.  Trendet e fundit të...

Punoni në zyrë? Ja disa veshje ideale!

Nëse çdo mëngjes stresoheni se nuk gjeni dot çfarë të vishni, dritare.net ju sjell disa ide shumë të mira sesi mund të visheni. Duke...

7  kombinime veshjesh, që do ju bëjnë të ndiheni rehat dhe...

Trikot dhe xhinset janë një dashuri e vërtetë!  Sado veshje tjera të dalin në modë, këto dyja janë zgjedhja e parë. Dritare.net do ju...

Për djemtë, ja stilet më te bukura për muajin tetor!

Gjithmonë kur flasim për modën, në mendje kemi veç vajzat dhe veshjet për to. Kështu, ne harrojmë djemtë ndonjëherë. Por dritare.net këtë artikull vetëm...

Ja si të kombinoni fustanet edhe në ditë të ftohta!

Është shumë keq kur blen një fustan, e vesh njëherë, pastaj të mbetet në gardërobë, sepse vera zgjat pak dhe i ftohti vjen shpejt. ...

Kombinimet më të shëndetshme të ushqimëve!

Ka disa ushqime që është e ndaluar t’i kombinoni me njëri-tjetrin, pasi shkaktojnë dëme shumë të mëdha. Nga ana tjetër, ka edhe disa ushqime...