11:15 - 23 Korrik, 2019

Etiketim: kombinim

Disa mënyra si t’i kombinoni bluzat me çfarëdolloj veshje

Bluzat janë të domosdoshme në gardërobën e secilit prej nesh. Ato janë një mundësi e mirë që ju të kombinoheni me stil, në ditët...

Këto rroba banje mund t’i vishni në plazh dhe në përditshmëri!

Nuk ka gjë më të keqe sesa të blesh rroba banje super të bukura, të shtrenjta dhe t’i veshësh vetëm 10 ditë në plazh,...

9 mënyra si të kombinoni fundet e fustanet me atlete

Atlete kurrë më parë nuk kanë qenë kaq në modë. Sot vajzat i veshin me gjithçka, me pantallona serioze apo xhins, me funde e...

Për një kokteil me miqtë, këto veshje janë ideale!

Tani që koha është bërë më e ngrohtë dhe mbrëmjet janë bërë më të bukura, një kokteil me miqtë nuk do të ishte kurrë...

37 vjet martesë, ky është çifti i moshuar që gjithmonë kombinohen...

Ndërkohë që disa nuk gjejnë dy çorapë të njëjtë, ky çift nga Japonia, të martuar prej 37 vjetësh, kombinohen çdo ditë me njëri-tjetrin. Mund të...

Ide si të kombinoni xhaketat xhins, në pranverë dhe verë!

Ajo që asnjëherë nuk mungon në gardërobën e një vajze, është xhaketa xhins. Një veshje sa e vjetër aq edhe trendi, e cila mund...

E adhuroni të bardhën? Disa ide fantastike kombinimi!

E keni qejf ngjyrën e bardhë? Nuk e lini jashtë në çdo dalje që bëni? E vishni shpesh, por nuk dini edhe si ta kombinoni?...

7 mënyra si të kombinoni pantallonat e bardha

Pantallonat e bardha nuk janë zgjedhja e parë e një vajze,  sepse për t’i kombinuar është e vështirë. Por pasi të shikoni këtë artikull,...

Disa mënyra si të kombinoni me stil xhinset e bardha!

Xhinset e bardha  janë një pjesë esenciale e gardërobës së një femre. Ndërkohë që ju mendoni se xhinset e bardha janë vetëm për verë,...

Disa mënyra si të kombinoni xhinset e ndryshme, në dimër!

Moti i ftohtë është koha më e mirë ër të veshur xhinse. Janë të rehatshme dhe elegante. Dritare.net do ju tregojë disa mënyra sesi...

Disa mënyra fantastike si mund të dukeni me stil, duke veshur...

Është e pashpjegueshme sesi golfet erdhën sërish në modë, dhe nuk po bëhen më demode. Pothuajse të gjithë, vajza e djem, kemi disa triko...

Si të kombinoni kuadratin, në stil rruge

Kuadrati sapo është rikthyer në mode. Zakonisht veshje të tilla i përkasin një stili serioz, por dritare.net ka për ju disa ide sesi mund...

Kombinime të xhinseve me triko, që do ju bëjnë të dukeni...

Veshja me e shpeshte e vajzave është një palë xhinse dhe një triko, apo jo? Ju t gjitha i keni këto dy veshje, kështu...

Abazhurët kreativë, gjithçka që i nevojitet shtëpisë suaj

Shtëpia që të arredohet përfundimisht, duhet të ketë edhe abazhurin. Abazhuri i jep shkëlqim shtëpisë sonë dhe ku ka më mirë nëse ata janë...

Kjo është arsyeja pse mjekët ndalojnë kombinimin e sallatës kastravec-domate!

Kur bëhet fjalë për përgatitjen e sallatës, mijëra kombinime na vijnë në mendje e kastraveci me domaten është më i zakonshmi. Ndonëse jemi të...