17:19 - 29 Janar, 2020

Etiketim: kokaine

Video/ 7 kg kokainë e mijëra euro cash nga Holanda drejt...

Dy shqiptarë të moshës 30 dhe 45 vjeç janë arrestuar nga policia italiane pasi në kamionin e tyre me patate të ngrira u kapën...

Qeni dekonspiron shqiptarin, i gjendet 600 mijë euro kokainë

2 kilogramë kokainë e pastër, me vlerë tregu mbi 600,000 euro është sekuestruar nga policia në Firence dhe ne pranga kanë rënë 35-vjeçari K.K.,...

Ku i ka shkuar mendja? Kokainë brenda vezëve arrestohet shqiptari në...

Dy persona janë arrestuar sot për trafik droge dhe njëri prej tyre është shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur. Policia italiane ka...

Furnizonte kryeqytetin me heroinë e kokainë, ‘çiklisti’ nuk i shpëton dot...

Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin ‘Porosia’, në sajë të të cilit ka rënë në pranga 36-vjeçari F. M., pas disa muajve hetime me...

Kokainë me klering, tre shqiptarë në pranga, ja çfarë u gjet...

Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e tre të rinjve shqiptarë të cilët trafikonin kokainë në zonën e Katolikas në Rimini. Shqiptarët të moshës...

Kokaina në kontejnerët e bananeve, arrestohet Arbër Çekaj në Gjermani

Është arrestuar ditën e sotme, në Gjermani, Arbër Cekaj. Ai është pronari i kopanisë “Arbër Garden”, e cila është porositësja e kontinentit me banane...

E kishin kthyer shtëpinë në bazë të shpërndarjes së kokainës, arrestohet...

Ditën e sotme, policia italiane ka arrestuar në Giulianello tre pjesëtarë të një familjeje shqiptare, pasi akuzohen për shpërndarje të lëndëve narkotike. Janë vënë...

Olsi Rama flet për akuzat e opozitës dhe marrëdhënien me kryeministrin

I ftuar në emisionin “Rubrika Sportive” Presidenti i Partizanit dhe vëllai i kryeministrit Edi Rama, Olsi Rama u është përgjigjur edhe akuzave të opozitës...

Ju tregoj si e mori grantin e Ministrisë, firma “Kokaina” në...

Nga Luna Ruvina Lajmi i ditës që shkoi ishte jo vetëm kokaina, por edhe granti te Ministria Bujqësisë. Po e tregoj hollësisht çfarë granti qe...

Kapja e kokainës në Durrës/ Shoferi i kamionit publikonte detaje në...

Pas sekuestrimit të 613 kg kokainë në një kamion në Portin e Durrësit, Policia e Shtetit ka arrestuar Armando Pezakun dhe Donald Lushajn, si...

Kokaina në Durrës, zbulohet kush e porositi kontenierin me banane

Detaje të reja kanë dalë për lëndën narkotike që u zbulua në Portin e Durrësit. “Arbri Garden” është kompania e cila kishte porositur bananet...

Rrjet trafiku nga Kolumbia/ Kapet gjysmë ton kokainë në Portin e...

613 kg kokainë është gjetur brenda një kontenieri në portin e Durrësit. Kokaina ishte fshehur brenda një kontenieri me banane, që ndodhej në port...

Shifra alarmante/ Shqipëria, me përdorimin më të lartë të kokainës në...

Shqipëria rezulton si vendi që ka prevalencën vjetore më të lartë të përdorimit të kokainës në botë, sipas një harte interaktive të Zyrës për...

Dënohet me 99 vite burg banda në Britani të Madhe, mes...

Është dënuar nga autoritetet britanike një bandë trafikantësh të kokainës e cila operonte mes njerëzve me kombësi të ndryshme mes tyre shumë shqiptarë. 12 anëtarët...

Brinjë, biftek dhe fileto. Arrestohet kasapi shqiptar në Itali që trafikonte...

Brinjë, biftek dhe fileto ishin kodet që përdoreshin nga klientët italianë që blinin kokainë të pastër nga një 28-vjeçar shqiptar që punonte si kasap...