07:22 - 22 Janar, 2020

Etiketim: kocka

Pas kafkës së të rinjve po rriten struktura të pazakonta kockash

Një studim i fundit ka nxjerrë në pah disa detaje tronditëse, përsa i përket rritjes së kockave te të rinjtë. Në një universitet në Australi...

Kjo është 8-vjeçarja me kocka të brishta, që adhuron të kërcejë!

Tetë vjeçarja, Efia Ayeyi adhuron të kërcejë. Por ajo ka kocka të brishta dhe ka duruar fraktura të shumta që nga lindja. Gjendja e...