06:59 - 9 Dhjetor, 2019

Etiketim: klos

Shqipëria del nga harta ndërkombëtare e bregdetit të minuar/ Klosi: Zonë...

Shqipëria nuk do të shënohet më në hartat ndërkombëtare si “bregdet i minuar. Vendimi është bërë i ditur gjatë takimit që ministri i Turizmit...

“Aman mos i vrit ata”, flasin gratë e dy viktimave në...

Konflikti për gardhin që solli tre viktima, dy kunatat rrëfejnë ngjarjen e rëndë të ndodhur para syve të tyre. Minushe Dakuci, 47 vjeçe, bashkëshortja...

Krimi i trefishtë në Klos/ 9 vite më parë, familjarët në...

Problemet në familjet Dakuçi të fshatit Xibër në Klos datojnë 9 vite më parë, ndërsa sot kulmuan me vrasjen tragjike të 3 personave. Sali Dakuçi...

Detajet tronditëse/ Si u vranë babai dhe djali 19-vjeç për një...

Klosi është tronditur ditën e martë nga një krim në familje që ka lënë pas 3 viktima. Sali Dakuci, ka vrarë me breshëri plumbash vëllanë...

Vrasja me tri viktima në Klos, ja si ndodhi ngjarja!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të marte në fshatin Xibër të Klosit, ku vëllai ka vrarë vëllanë dhe nipin. Sipas...

Tmerr në Klos, tre të vrarë

Krimi në familje ka tronditur Klosin këtë të martë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin, Xibër. Sipas policisë S.D ka vrarë me armë vëllanë dhe nipin....

U vetëplagos me armë, ndërron jetë në spital 52-vjeçari

Një 52-vjeçar është vetëplagosur me armë në Klos dhe më pas ka ndërruar jetë në spital. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po...

50-vjeçari nga Klosi vetëvaret në pemë, pranë shtëpisë!

Një 50-vjeçar nga Klosi është gjetur nga familjarët i vetvarur në pemë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme, ndërsa arsyeja pse shtetsi...

Nga Anglia në Klos për të thyer zyrat e KZAZ, policia...

Policia e shteti ka nxjerrë informacionin në lidhje me arrestimet, shoqërimet dhe procedimet në lidhje me sulmet ndaj KZAZ-ve në Burrel dhe Klos, ku...

Klos/ Shpërthen mina gjatë punës, humb jetën një tjetër minator

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në minierat shqiptare. Një minator 52 -vjeçar ka humbur jetën pasi i ka shpërthyer mina.  Viktima është...

Gruaja tregon se ka një vit në qiell të hapur, Rama:...

Gjatë një bashkëbisedimi mes qytetarëve dhe kryeministrit Rama në Rrëshen, një grua është ankuar se ka rreth një vit që është në qiell të...