17:01 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: kleviz balliu

Klevis Balliu- Taulant Ballës: Provojeni të votoni, do të kapeni zvarrë

Taulant Balla është shprehur nga Cërriku se zgjedhjet do të zhvillohen në 30-qershor dhe këtë se luan as topi, ndërkohë nëpërmjet një statusi në...