17:18 - 29 Janar, 2020

Etiketim: kercenim

Kërcënohet me jetë djali i Isa Mustafës

Djali i Isa Mustafës, Besnik Mustafa është kërcënuar sot me jetë. Ka qenë vetë Mustafa, që e ka publikuar mesazhin kërcënues ndaj tij në...

Është kërcënuar apo jo kryeministri? Anti-terrori arreston të riun

Personi që shihni në foto është Andrea Kurti. Ai është arrestuar dy ditë më parë nga Anti-terrori pasi dyshohet se ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama,...

Kërcënimi me jetë, Ruçi i përgjigjet Hajdarit

  Kreu i Kuvendit Gramoz Ruçi i është përgjigjur deputetes demokrate Rudina Hajdari, e cila tha se është kërcënuar me jetë, dhe kërkoi nga kryeparlamentari...

Rudina Hajdari: Më kanë kërcënuar me jetë

Deputetja demokrate, Rudina Hajdari, gjatë fjalës së mbajtur në kuvend ka thënë se është kërcënuar me jetë. Hajdari thotë se e kanë kërcënuar në zyrë. “Para...

Foto e emri/ Kush është personi që kërcënoi Aurel Plasarin!

Profesori i njohur Aurel Plasari përmes një postimi në facebookun e tij ka bërë të ditur se është kërcënaur përms një mesazhi në rrjetet...

Profil fals në Facebook/ Ruçi kërcënon Bashën

Gjatë protestës së opozitës në një faqe false në Facebook me emrin e kryeparlamentarit Ruçi ka ardhur një reagim ku thuhet “Lulzim, ky është...

Kërcënohet me jetë ish-ministri i Jashtëm, Nikos Kotzias

Ish-ministri i Jashtëm grek, Nikos Kotzias është kërcënuar me jetë nga një person i panjohur. Kotzias mori një telefonatë nga një i panjohur, i...

Ledi Shamku i shkruan Salvinit: Ja pse kërcënimi nuk është bërë...

Ledi Shmaku, ish-deputetja socialiste njëkohësisht dhe pedagoge në Universitetin e Bolonjës, I është përgjigjur ministrit të Brendshëm Italian, Matteo Salvinit, i cili një ditë...

Nëse shkon lart, dikush do të xhelozojë

Çdo sipërmarrës i ri pret një ose disa sfida, në fillimet e tij, por pak presin kërcënime, dhe aq më pak vandalizëm. Dritare.net ju sjell...

Kërcënohet me jetë avokatja në Tiranë, i vënë në makinë tritol...

Një avokate me iniciale A.Z është kërcënuar me jetë mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se xhami i makinës së avokates është thyer dhe brenda...

Kërcënohet me jetë, ikën nga Shqipëria Kristi Pinderi

Aktivisti i komunitetit LGBTI Kristi Pinderi është larguar përfundimisht nga Shqipëria. Shkak për largimin e tij dhe të dashurit të tij janë bërë kërcënimet e...

Myftiu i Tiranës: Për mbulimin e Skënderbeut më kanë kërcënuar me...

“Dua të jap një sqarim publik për vëllezërit katolikë e ortodoksë. Nuk kemi pasur asnjë qëllim të fyejmë apo të mbulojmë Skënderbeun. Ai është...

E quajti akuzën e tij për kërcënim, një gjest prej llastice,...

Publicisti Mustafa Nano, duke shkruar për diskutimet mbi reformën në Akademinë e Shkencave dhe mbi kërcënimin ndaj profesor Artan Fugës, tha se vetë Fuga...

Zhurma e Artan Fugës për kërcënimin, një gjest prej llastice

Nga Mustafa Nano Para dy ditësh, Artan Fuga, nga pozicioni i anëtarit të Akademisë së Shkencave, ngrinte zërin kundër mënyrës se si janë përgatitur e...

ISIS kërcënon Papën: Mbajeni mend, do të vijmë në Romë

ISIS kërcënon përsëri Italinë e Papa Françeskun. Me një video të publikuar në kanalin zyrtar të Shtetit Islamik, Al Hayat Center Media, luftëtarët e...