19:34 - 22 Nentor, 2019

Etiketim: këpucë

Besa dhe Blerina çfarë ndryshimi!

Blerina Gjylameti është një portret i njohur në PS. Atë e gjen kudo, në çdo event politik dhe popullor, si në këtë foto, "takime...

Ndriçoni stilin tuaj, me këto modele këpucësh me xixa!

Nëse akoma nuk jeni në dijeni, xixat në këpucë, do i shikoni ngado këtë sezon.  Për këtë arsye, dritare.net do ju tregojë disa modele...

Punoni në zyrë, ja disa modele këpucësh për verën!

Fjala rehati nuk mjafton për të përshkruar një palë këpucë për femra. Gjithmonë duhet shoqëruar me fjalën shik dhe elegante. Por, si mund të...

Mbretëresha shqiptare e këpucëve tregon takimin me dizajnerin e dashur të...

E ftuar në "Ftesë në pesë", të Bieta Sulos, mbretëresha e këpucëve, Egreis Gjergjani ka treguar takimin me dizajnerin e dashur të VIP-ave, Christian...

Ja pse duhet t’i hiqni këpucët sapo të arrini në shtëpi!

Sapo të mbërrini në shtëpi, është mirë që të hiqni këpucët për disa arsye që jua sjell dritare.net. Pasi t’i lexoni do të jeni...

Me këpucë dhe flamuj, të rinjtë e FRPD dhe LRI protestë...

Sot, në Kuvend po zhvillohet seancë plenare, ndërkohë në ambientet e jashtme ndodhen të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike (FRPD) dhe të...

9 arsye pse këpucët tuaja duken të lira

Duke u përpjekur për të ndjekur trendet e fundit të modës, disa femra harrojnë se një markë e njohur dhe e shtrenjtë garanton pamjen...

Këto janë këpucët më interesante, që Meghan Markle ka veshur ndonjëherë!

Meghan Markle është kthyer në një ikonë stili me veshjet e saj. Mbrëmjen e djeshme ajo veshi një palë këpucë vërtet interesante, mbase më...

Zgjidhni këto modele këpucësh, për këmbë të ngroha në dimër!

Nëse tani që është dimër, gishta e këmbëve kanë filluar t’ju mpihen  nga i ftohti, atëherë po lexoni artikullin e duhur. Ndonjëherë çorapet e...

Dashuroni këpucët e larta? Ja trendet e fundit për këtë dimër!

Jemi në muajin dhjetor, dhe dimri është këtu. Veshja është një problem më vete këto kohë, pasi kërkojmë të dukemi bukur dhe ngrohtë. Nëse për...

Këpucët më shik për dimër, me ngjyrë të zezë

Ju mund të vishni atlete deri në një periudhë të caktuar të dimrit,por kur të fillojnë reshjet e shiut dhe borës do ju nevojiten...

10 modelet më të bukura të këpucëve, për dimër

Është pak e vështirë për t’u gëlltitur, por vera shkoi dhe duhet t’i ktheheni dimrit. Dritare.net ju ka mbajtur vazhdimisht të përditësuar me veshjet...

Arsyeja e rrezikshme, pse s’duhet t’i vishni këpucët brenda shtëpisë!

Disa njerëz u kërkojnë të ftuarve të tyre, që t’i heqin këpucët, ndërsa të tjerët nuk i pengojnë të hyjnë me këpucë veshur. Ndodh...

Ja 5 truket që do ju bëjnë tu thoni lamtumirë dhimbjeve...

  Burrat janë të vetmit që janë rehat si nga veshja, stilimi apo zgjedhja e këpucëve. Ndërsa gratë gjithmonë janë të shqetësuara për paraqitjen e...

Dashuroni këpucët. Ja cilat janë trendet e kësaj vjeshte!

Jeni të apasionuar pas këpucëve, Dritare.net ju sjell disa nga modelet më të bukura dhe më in për Vjeshtë-Dimër 2018, të paraqitura nga firmat...