20:12 - 25 Qershor, 2019

Etiketim: kazino

Mbyllja e lojërave të fatit/ Psikologët: Nervozizëm te të varurit, ja...

Psikologët i cilësojnë pikat e basteve si vatra të degradimit të familjes dhe shoqërisë. Sipas tyre, mbyllja e këtyre pikave më 1 janar, me...

Bastet dhe kazinotë, Ahmetaj: S’ka kthim pas!

Komisioni i Ekonomisë, është mbledhur për të diskutuar për ligjin e lojërave të fatit. Ndërkohë, ministri i Financave, Arben Ahmetaj u shpreh se, nuk...

Bastet/ Veliaj: Mezi po pres të vijë 1 janari

Edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës,  Erion Veliaj, ashtu si kryeministri, Edi Rama është pro mbylljes së basteve, dhe kazinove elektronike në vend. Përmes një...

Mbyllja e basteve dhe kazinove/ Ahmetaj: Ja c’do të ndodhë me...

Gjatë fjalës së tij, në Kuvend, ministri i Financave, Arben Ahmetaj foli edhe për çështjen e mbylljes së basteve sportive dhe kazinove elektronike. Ahmetaj u...

KMSH pro vendimit të qeverisë për mbylljen e kazinove

Komunitetit Mysliman i Shqipërisë në një deklaratë për mediat, në lidhje me vendimin e qeverisë, u shpreh se ky është një vendim i mirëpritur...

Bastet e kazinotë/ Rama paralajmëron sërish mediet: Mos kemi llafe

Pas ultimatumit të djeshëm për mosreklamimin e basteve dhe kazinove në medie, kryeministri i vendit, Edi Rama vjen edhe sot me një tjetër paralajmërim....