06:20 - 16 Shtator, 2019

Etiketim: Kate

Foto/ Princi Uilliam dhe Kate, një urim special për Meghan Markle

Sot Dukesha e Sussex feston 38-vjetorin e lindjes dhe ka marrë shumë urime. Urimi më i veçantë, pas princit Harry, ishte ai i Dukës...

Foto/ Fustani bojë qielli mund t’i rrijë kaq bukur, vetëm Kate...

Një Dukeshë mahnitëse si Kate Middleton nuk mundi ta fshehë sharmin dhe bukurinë, ndërsa ajo dhe burri i saj, princi Uilliam shkuan për të...

Foto/ Ja veshjet mahnitëse të zonjave mbretërore, këtë korrik!

Ne e adhurojmë këtë kohë të vitit! Të gjitha zonjat tona të preferuara mbretërore janë jashtë dhe na mahnitin me stilin e tyre veror. Wimbledon,...

Foto/ Kate Middleton gjithë elegancë me fustanin gri

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton i mahniti të gjithë sot, teksa mbërriti në një seminar fotografik, si shefja e re e Shoqatës Fotografike Mbretërore. Kate...

Princi Louis thith gishtin në festën mbretërore, shihni reagimin e Kate...

Të shtunën, Princi Louis bëri debutimin e parë publik, në Trooping the Color dhe vodhi gjithë vëmendjen me përshëndetjen e tij në Buckingham Palace....

Foto/ Ja veshjet mahnitëse të mbretëroreve, këtë javë!

Tani që vera po vjen, shtohen edhe aktivitetet për mbretëroret. Dhe zonjat mbretërore duken të mahnitshme me veshjet e tyre verore. Dukesha Kate ka...

Foto/ Kate Middleton e mahnitshme në festën mbretërore

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit u bashkuan me mbretëreshën Elizabet në një party në pallatin Buckingham këtë pasdite. Kate dukej mjaft elegante veshur me një...

Video/ Shihni si argëtohen princi Uilliam dhe Kate me fëmijët, në...

Nëse keni krijuar një kopsht lojërash pyjor, për ta testuar atë do t'ju duhen fëmijët. Natyrisht që Dukesha e Kembrixhit u kërkoi ndihmë tre...

Foto/ Të gjithë sytë te fustani me pika i Kate Middleton!

Dukesha e Kembrixhit dukej mahnitëse me fustanin e saj polka dot, ndërsa mbërriti në shtëpinë e deshifruesve të kodeve, gjatë Luftës së Dytë Botërore. Kate...

Mesa duket zënkat mes princit Uilliam dhe Harry morën fund

Kur vjen puna te sherret në familje, nuk ka lidhje nëse je apo jo mbretëror. Mbretërorët britanikë nuk mbeten pas për zënka. Fillimisht u...

Foto/ Meghan Markle zhduket, ky event bën bashkë Kate Middleton dhe...

Duka i Sussex dhe Dukesha e Kembrixhit, mbërritën në Westminster Abbey për angazhimin e radhës. Ndërsa të gjithë mezi po presim lajmin e madh...

Foto/ Kate Middleton, e mahnitshme teksa luan me fëmijët

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton ka zhvilluar një takim me fëmijë, në Gilwell Park në Essex. Dukesha shkëlqente teksa mbërriti në Scouts HQ, këtë të...

Foto/ Çastet më të ëmbla të princit Uilliam dhe Kate Middleton,...

Njihen për njerëz zemërgjerë, të ëmbël dhe të ngrohtë dhe nuk është sekret që Duka dhe Dukesha e Kembrixhit lënë kokën pas fëmijëve. Mbretërorët,...

Foto/ Kate Middleton shkëlqen e gjitha në jeshile, në Ditën e...

Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë nisur festimet e Ditës së Shën Patrikut me një paradë tradicionale te Rojeve Irlandeze. Kate dhe Uilliam, janë...

Foto/ Eventi mbretëror, bën bashkë Meghan Marklen dhe Kate Middleton

Një pritje në Buckingham Palace ka bërë bashkë Dukeshën e Sussex dhe atë të Kembrixhit. Me rastin e 50-vjetorit të princit Charles, si Princi...