11:12 - 24 Shtator, 2019

Etiketim: Kate Middleton

Kombinimin perfekt në një ditë me shi, jua sugjeron Kate Middleton!

Sot ishte një ditë me shi. Një paralajmërim se vjeshta është këtu dhe shumë ditë të tjera me reshje na presin përpara. Ajo që...

Këtë rregull mbretëror, Kate Middleton e thyen tërë kohës!

Ajo mund të mos jetë Mbretëresha e Anglisë ende, por Kate Middleton di ta zotërojë mirë lojën e stilit. Jo vetëm që ka një...

Kjo është arsyeja pse William dhe Kate nuk shfaqen në publik,...

Kur bie fjala te të dashuruarit, princ William dhe Kate Middleton, sigurisht janë të tillë, por shumë rrallë e shfaqin në publik. Madje, kurrë...

Pse Kate Middleton, pas martese, donte që ta thërrisnin Catherine!

E keni parasysh atë ndjenjën kur je në një lidhje me një princ, dhe gjithë miqtë tuaj ju thërrasin emrin shkurt. Ekzaktësisht e njëjta...

Kjo video e Princeshës Charlotte do ju shkrijë fare!

Dje, Princi William dhe Kate Middleton morën pjesë në një lloj gare në anije, e cila ishte vërtet diçka e bukur. Ajo që e...

Foto/ Kapitenia Kate Middleton, e mahnitshme në Ishullin e Wight

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton dhe burri i saj, princi Uilliam mbërritën në Ishullin e Wight sot. Dukesha dukej mahnitëse veshur me një palë...

Foto/ Veshjet më mahnitëse të javës, nga zonjat mbretërore!

Këtë javë zonjat mbretërore dukeshin përrallore dhe nxorën nga gardëroba veshjet verore më të bukura që kishim parë ndonjëherë. Java që shkoi ishte  e mbushur...

Kate Middleton mahnitëse në mbrëmjen gala, vesh fustan me shpatulla zbuluar!

Veshja e fundit e Kate Middelton është një nga më të bukurat që ka zgjedhur kohët e fundit. Ajo, mbrëmë ishte në një mbrëmje...

E njohët fustanin e Kate Middleton? Ja 86-vjeçarja që e ka...

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middelton, u përshëndet me njerëzit gjatë vizitës së saj në Chelsesa. Ajo u paraqit me dy fustane të mrekullueshëm, por...

Ja detaji prekës në veshjen e fundit të Kate Middleton!

Në daljen më të fundit të saj, Dukesha e Kembrixhit ricikloi një nga fustanet më të pëlqyer, një polka dot blu me pika të...

Foto/ Kate Middleton, e mahnitshme për Pashkë

Me rastin e 93-vjetorit të lindjes së mbretëreshës Elizabet, familja mbretërore mori pjesë në shërbimin e së dielës, për Pashkët në kishën Chapel të...

Momentet më të mrekulleshme të Kate Middleton, në foto!

Në çdo takim zyrtar Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton, ka pasur momente vërtet të ëmbla, por dhe qesharake. Ajo tani kujdeset shumë të mos dalë...

Shikoni fotot më të bukura, të Kate dhe mbretëreshës Elizabeth II

Mbretëresha Elizabeth II njihet për lidhjen e ngushtë me nipin e saj, William, dhe po aq lidhje të ngushtë ka me bashkëshorten e tij,...

Ja veshja e Kate Middleton, që mori vëmendjen e të gjithëve!

Duka dhe dukesha e Kembrixhit, Kate dhe William,  udhëtuan në veri të mërkurën, në Blacpool. Kur ata arritën në qytet, moti ishte me shi, por...

Kate Middleton flet për ushqyerjen me gji: Është një sfidë e...

Dukesha e Kembrixhit Kate Middleton zhvilloi një takim me prindërit e rinj, gjatë vizitës së saj në Ballymena, të enjten. Kate, e cila është nëna...