13:17 - 29 Shkurt, 2020

Etiketim: katania

Prokuroria e Katanias, mbyll dosjen hetimore për Tahirin

Me një vendim të datës 5 tetor të këtij viti, drejtësia italiane, në Katania  ka vendosur mbylljen e hetimeve për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir...

Reforma në Drejtësi/ Ambasadori italian: Më shqetëson ngërçi i krijuar në...

Ditën  sotme, ambasadori i  Italisë në Shqipëri, Alberto Cutillio, ka folur në lidhje me reformën në Drejtësi dhe çështjen ‘Tahiri”. “Di që në Katania është...