04:47 - 19 Tetor, 2019

Etiketim: Kanë

Foto/ Ja mbretërorët që kanë shkelur, në tapetin e kuq të...

Jo vetëm personazhe të botës së filmit, apo muzikës, edhe mbretërorët kanë shkelur në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë. Nga...

U akuzua se mashtroi në Festivalin e Kanës, ja ç’thotë Ermal...

Moderatori, Ermal Mamaqi së fundmi ka reaguar në emisionin  tij "Xing me Ermalin", për akuzat për mashtrim në Festivalin e Kanës. Ermali thotë se,...

Të gjitha me të kuqe! Të famshmet ndër vite, në Festivalin...

E kuqja mbizotëron çdo vit në Festivalin e Filmit në Kanë. Nuk kishte si të mos ishte pjesëmarrëse edhe këtë vit.  Stiluesit më të...

Foto/ I ftuari ulet dhe i propozon të dashurës për martesë,...

Kendall Jenner, Eva Longoria dhe Adriana Lima ishin yjet e mahnitshme në Festivalin e Filmit në Kanë, por ishte një mysafir misterioz që vodhi...

Foto/ Ja veshjet më seksi që u ekspozuan në Rivierën Franceze!

Këtë muaj, yjet më të ndritshme të Hollivudit zbresin në Rivierën Franceze për Festivalin vjetor të Filmit, në Kanë. Përkundër sfondit idilik të Riverës,...

Foto/ Ja veshjet më yll, në Festivalin e Kanës!

Për 10 ditë yjet botërorë të filmit dhe jo vetëm do të parakalojnë në tapetin e kuq, në Kanë me rastin e Festivalit të...

Këto ishin veshjet më të bukura, në festivalin e filmit në...

Festivali i filmit në Kanë, është një ndër festivalet më të rëndësishme për botën kinematografike. Yjet e njohur shkëlqyen mbrëmë me veshjet e tyre magjepsëse...

​Reali ka nevojë për lojtar si Mbappe, jo si Kane që...

Ish-mesfushori i Anglisë, Steve McManaman insiston se Real Madrid nuk ka nevojë për sulmuesin Harry Kane Steve McManaman beson se Real Madrid ka nevojë për...

Foto/ Aktorja e famshme shpërthen në lotë në Kanë

Kirsten Dunst ka fituar famë botërore për rolin e saj në Interview With The Vampire në moshën 12-vjeçare dhe gjithmonë ka tërhequr vemëndjen në...

Fustanet e Festivalit të Kanës, më të bukurat që keni parë...

Tendenca që ka dominuar këtë vit në Festivalin e Kanës, ishin tyli, dantella, puplat dhe lulet. Fustanet e mëposhtme janë kaq të magjepsëse sa nuk di...

Kanë/ Kapet mat Albana Osmani me biznesmenin e famshëm shqiptar

Festivali i Kanës ka mbledhur shumë personazhe të njohur, nga të gjitha vendet e botës. E në mes tyre është edhe moderatorja bukuroshe Albana...

Bukuroshet e ekranit shqiptar përgatiten për Festivalin e Kanës, ja veshjet...

Këtë vit vendi ynë do të përfaqësohet denjësisht në festivalin e Kanës. Mjafton të hysh në profilin e femrave më të bukur të ekranit...

Panik në Kanë, evakuohen qindra persona pas alarmit për bombë

Ka patur momente paniku në Kanë ku po zhvillohet Festivali i Kinematografisë. Agjentët e sigurisë kanë evakuuar me qindra persona nga teatri Debussy, një...