05:05 - 22 Shkurt, 2020

Etiketim: justin

Foto/ Pas debatit të ashpër, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin shfaqen...

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber po shijojnë temperaturat e nxehta te Laguna Beach në Kaliforni. Çifti është fotografuar duke bërë plazh në këtë zonë. Hailey...

Justin Theroux thyen heshtjen, flet pas ndarjes nga Jennifer Aniston

Justin Theroux ka thyer heshtjen dhe ka folur për ndarjen e bujshme nga aktorja, Jennifer Aniston, në fillim të këtij viti. Justin dhe Jennifer qëndruan...

Foto/ Justin Bieber dhe Hailey kapen duke u puthur, në një...

Ata ende nuk kishin porositur asgjë dhe tashmë gojët e tyre janë plot. Së fundmi Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u fotografuan duke shijuar...