11:18 - 23 Korrik, 2019

Etiketim: Justin Bieber

Përvjetori i fejesës, Hailey i bën dedikim të ëmbël Justin Bieber!

Dje Hailey Baldwin dhe Justin Bieber festojnë një vjetorin e fejesës së tyre. Modelja i ka bërë një dedikim të ëmbël partnerit të saj,...

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin: Duam të bëhemi prindër!

Tashmë që Justin Bieber është martuar me Hailey Baldwin, ata kanë menduar të marrin një hap më të madh në jetën e tyre. Të...

Ja pse Hailey Baldwin vendosi të merrte mbiemrin e Justin Bieber!

Në një intervistë, Hailey Baldwin ka treguar si ajo vendosi të merrte mbiemrin e bashkëshortit të saj, Justin Bieber. Përpara se ajo të merrte këtë...

Justin dhe Hailey shtyjnë ceremoninë martesore, ja pse!

Që kur Hailey Baldwin dhe Justin Bieber u shpërngulën në Kanada për të jetuar të lumtur dashurinë e tyre, duket sikur e gjithë situata...

Këto foto tregojnë sesa shumë ka ndryshuar Justin Bieber me vitet

Justin Bieber u ngjit në skenë në vitin 2007, kur ishte vetëm 14 vjeç.  Ai ishte një fëmijë me shpresa, që një ditë do...

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, së shpejti, ceremoni martesore

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u martuan në mënyrë paksa të fshehtë disa muaj më parë, dhe tashmë janë burrë e grua me njëri-tjetrin. Edhe...

Justin Bibeber dhe Hailey Baldwin bëjnë tatuazh të përbashkët,  fshehurazi

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, fshehurazi, kanë bërë lidhjen e dashurisë së tyre, të përjetshme. Ata kanë bërë një tatuazh të përbashkët, dhe këtë...

Justin Bieber pret flokët, shikoni si duket tani!

Bustin Bieber mesa duket nuk i paska pëlqyer më flokët e tij të gjatë, ose të dashurës së tij Hailey Baldwin, nuk i kanë...

Justin Bieber nuk ndalon së fajësuari veten, për gjendjen e Selenës

Vetëm një ditë pasi i thanë se Selena Gomez ndodhet në spital, Justin Bieber u fotografuar duke qarë vetëm dhe në krah të bashkëshortes...

Me Haileyn përkrah, Justin Bieber vazhdon e qan për Selenën

Disa orë pasi Justin Bieber u fotografua pranë kishës, duke qarë me ngashërim për Selena Gomez, ai u fotografua përsëri. Këtë herë ai ishte në...

Nuk pritej, Justin Bieber preket rëndë nga gjendja shëndetësore e Selenës

Justin Bieber, mbrëmë kaloi një natë të trishtuar pasi mori vesh lajmin që Selena Gomez ishte shtruar në spital psikiatrik. Gjendjen e tij të...

Hailey Baldwin fotografohet me unazë martese në gisht

Kohët e fundit po përflitet për një martesë mes Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ku mendohet se ata janë martuar në Nju Jork javën...

Hailey Baldwin heq dorë nga modelingu për Justin Bieber

Ndërsa Haiey Baldwin dhe Justin Bieber ndodhen në Javën e Modës në Nju Jork, modelja Hailey ka thënë që do heq dorë nga modelingu,...

Selena Gomez po lutet që Justin mos të martohet me Haileyn

Edhe pse u bënë disa muaj që Selena Gomez është ndarë me Justin Bieber, ajo akoma ka ndjenja për këngëtarin. Një burim për HollywoodLife ka...

Hailey dhe Justin shtyjnë dasmën për vitin tjetër, ja pse!

Edhe pse mendohej se do kishim një dasmë të çiftit më të përfolur Hailey Baldwin dhe Justin Bieber, ajo nuk do bëhet. Sipas TMZ, çifti...