22:51 - 17 Gusht, 2019

Etiketim: Jonida Maliqi

Ja fotoja që provon lidhjen mes Jonida Maliqit dhe aktorit të...

Prej një kohe të gjatë po flitet për një lidhje mes këngëtares Jonida Maliqi dhe aktorit të humorit në Al Pazar, Romeo Veshaj. Ata nuk...

Eurosong 2019, stilisti i Jonida Maliqit zbulon prapaskenat me përfaqësuesen e...

Stilisti që veshi Jonida Maliqin në netët e konkurrimit në Eurosong ka zbuluar disa nga prapaskenat e festivalit në lidhje me përfaqësuesen e shtetit...

Në një lidhje me aktorin e Al Pazar? Flet Jonida Maliqi

Gjatë kohës kur Jonida Maliqi ndodhej në Tel Aviv, në festivalin e Eurovizion, në median rozë flitej dhe vazhdon të flitet për lidhjen e...

Foto/ Media serbe: Jonida Maliqi na provokoi me shqiponjën

Mediat serbe kanë shkruar se  ka qenë një provokim përshëndetja e Jonida Maliqit me bërjen e shqiponjës me duar. “Provokon përfaqësuesja e Shqipërisë. As Eurovizioni...

Mbyllet sondazhi i Eurosong, Jonida Maliqi shpallet fituese nga publiku, ja...

Kanë përfunduar performancat dhe tashmë votohet për këngën më të bukur. Në foton e mëposhtme gjeni kodin dhe numrin si të votoni Shqipërinë në vendin...

Nuk e patë Jonida Maliqin? Ja video e performancës në Eurosong!

Për të gjithë ata që nuk mundën të shihnin performancën e Jonida Maliqit, ne e kemi sjellë për ju. Jonida Maliqi performoi e dyta me...

Eurosong, Jonida Maliqi ndez flakë finalen, publiku shpërthen në brohoritje

Jonida Maliqi ka performuar në shqip këngën 'Ktheju Tokës' në Tel Aviv, në finalen e 'Eurosong 2019' dhe në fund të këngës publiku ka...

Video/ Ja kartolina e Shqipërisë në Eurosong 2019!

Organizatorët e Eurosong 2019 kanë sjellë kartolinat prezantuese për përfaqësuesit e çdo shteti që konkurrojnë festivalin më të madh të këngës evropiane. Kartolina e Shqipërisë...

Pak minuta para performacës Jonida Maliqi fiton publikun, kryeson 3500 vota...

Pak minuta para performancës së saj në Euroson Jonida Maliqi ka fituar votat e publikut dhe kryeson listën e cila shfaqet online në faqen...

Fansat vënë në siklet Arbanën me pyetjen se kë të ndjekin...

Për më pak se dy orë do të nisë nata finale e Eurosong, ku e dyta që do të perforomojë është Jonida Maliqi. Paralelisht me...

Foto/ Pak orë para finales së Eurosong Jonida Maliqit i bëjnë...

Përfaqësuese së Shqipërisë në Euroson, Jonida Maliqit, pak orë para performancës i është bërë një surprizë vërtetë e bukur. Njerëzit më të ngushtë të familjes...

Foto/ Jonida Maliqi në një lidhje, zbulohet romanca e këngëtares me...

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi po komentohet për nisjen e një romance...

Sot nata finale e Eurosong, Jonida Maliqi bën për vete publikun,...

Jonida Maliqi pati një performacë të shkëlqyer natën e dytë të Eurosong duke kaluar kështu në natën finale, ku dhe do të këndojë e...

Video/ Shkëlqen Jonida Maliqi, ngre në këmbë publikun e Eurovision

Përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurosong, Jonida Maliqi ka bërë një performancë të shkëlqyer duke ngritur në këmbë të gjithë spektatorët. Në fund të performancës së...

Video/ Eurosong, Jonida si Eneda, bëlbëzon gjatë intervistës në anglisht

Këngëtarja Jonida Maliqi do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision 2019” i cili këtë vit mbahet në Izrael. Jonida do të konkurrojë me këngën ‘Ktheju tokës’...