10:08 - 19 Shkurt, 2020

Etiketim: jete dhe stil

Veshjet e krishtlindjeve nga zonjat mbretërore!

Zonjat mbretërore, në daljet e tyre publike, këtë javë ishin kuruar me detajet e krishtlindjeve. Ngjyra të kuqe, xixa dhe lule, kryesonin në stilin...

Të gjithë vipat janë të marrosur pas kësaj çante!

Femrat më të njohura në botë, duken se janë të marrosura pas kësaj çante.  Kaia Gerber, Selena Gomez dhe Naomi Campbell, janë fotografuar, me...

Të gjitha rastet kur zonjat mbretërore kanë guxuar me fustanet e...

Nuk ndodh shpesh që zonjat mbretërore në daljet publike, të kenë një veshje apo stil të guximshëm. Duke iu përshtatur rregullave mbretërorë ato përdorin...

Këto fustane duhet t’i vishni patjetër në tetor!

Edhe tetori kryesisht do të jetë me mot të mirë dhe me diell, ndaj ende pa ardhur koha e xhaketave shfrytëzojeni këtë muaj për të...