14:25 - 20 Gusht, 2019

Etiketim: jennifer

Jennifer Garner zbulon komplimentin befasues që merr nga fansat

Ajo njihet për rolet e saj në hitet si 'Alias', '13 going on 30', për të mos përmendur pastaj dhe shfaqjen e saj të...

Foto/ Urimi i veçantë që Jennifer Lopez merr për fejesë, nga...

Lajmit të fejesës së Jennifer Lopez me Aleks Rodriguez nuk i ka shpëtuar as ish-presidenti i SHBA-së, Barack Obama. Obama ka zgjedhur një mënyrë shumë...

Në kërkim të dashurisë, ja martesat e dështuara të Jennifer Lopez!

Jeta romantike e Jennifer Lopez ka qenë me rrugë të mbushura me pasazhe shkëmbore dhe kthesa të mprehta. Por aktorja dhe këngëtarja 49-vjeçare duket se...

Foto/ Brad Pitt në datëlindjen e ish-gruas, Jennifer Aniston

Ata e ruajtën miqësinë edhe pas ndarjes së Brad Pitt nga Angelina Jolie. Brad Pitt është fotografuar ndërsa u bashkua në festën e 50-vjetorit...

Foto/ Jennifer Lopez ekspozon të pasmet bombastike

Jennifer Lopez dhe i dashuri i saj, Alex Rodrigues janë fotografuar së fundmi bashkë, teksa hyjnë dhe dalin nga palestra në Miami, Florida. Këngëtarja 49-vjeçare,...

Pas divorcit, Jennifer Garner gati për lidhje të re

Jennifer Garner, vetëm pak ditë më parë ka finalizuar divorcin, me aktorin e njohur hollivudian, Ben Affleck. Siç duket, Jennifer  e paska kaluar këtë...

Justin Theroux thyen heshtjen, flet pas ndarjes nga Jennifer Aniston

Justin Theroux ka thyer heshtjen dhe ka folur për ndarjen e bujshme nga aktorja, Jennifer Aniston, në fillim të këtij viti. Justin dhe Jennifer qëndruan...

Jennifer Lopez joshëse me bikini. Nuk na besoni? Shihni këto 16...

Jennifer Lopez, ndërsa ishte  me pushime me të dashurin, Alex Rodriguez, ishte shumë joshëse me një palë bikini të bardha. Këngëtares 49-vjeçare i pëlqen ta...