15:19 - 18 Shkurt, 2020

Etiketim: Java e modes

Foto/ Pas Gigit, dhe Bella Hadid bëhet nuse!

E mbani mend modelen Gigi Hadid, në Javës e Modës në Milano, që debutoi me një fustan të bardhë dhe me vello në kokë,...

Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në...

Në Londër po mbahet Java e Modës. Dizajnerët e famshëm kanë debutuar koleksionet e tyre të fundit, për këtë sezon. Driare.net ju ka sjellë në...

Stilet më të bukura të rrugës, nga Java e Modës në...

Muaji i modës ka rinisur në Nju Jork, me të famshme, modele që tregojnë veshjet mahnitëse të kompanive më të mëdha të modës. Ndërsa tendencat...

Stili i rrugës, ja disa nga veshjet më të bukura!

Java e Modës Haute Couture ën Prasi, na ka sjellë veshjet më të bukura të stilit të rrugës, këtë korrik. Nëse deri tani nuk keni...

Foto/ Parisi surprizon me veshjet nga Java e Modës

Muajit të Modës dalëngadalë po i vjen fundi, dhe për momentin po mbahet në Paris. Yjet e modës kanë dalë në pasarela, për të...

Java e Modës në NY/ Ja veshjet më të bukura, me...

Në Javën e Modës në New York, veç modeleve të fundit të veshjeve për femra elegante, janë prezantuar edhe veshjet për vajza e gra...

Fotot më të bukura nga Java e Modës, në Nju Jork

Java e Modës ka mbajtur të lidhur pas vetes të gjithë njerëzit që duan stilin, të bukurën dhe veshjet e kohës. Në Nju Jork...

Çantat më in të momentit, u prezantuan në Javën e Modës!

Çantat më in të momentit ju a ka sjellë dritare.net, të fundit të prezantuara në Javën e Modës, Nju Jork. Në galerinë më poshtë...

Gigi Hadid tregon në Javën e Modës çfarë të vishni në...

Ka qenë shumë e zënë më Javën e Modës në Nju Jork, por kjo nuk do të thotë që Gigi Hadid të mos i...

Foto/ Si u veshën vipat në Javën e Modës!

Mbrëmjen e së premtes në Nju Jork, Harper's Bazaar priti festën e saj vjetore të ICONS, si pjesë e Javës së Modës. Po këtu,...

Java e modës në Kopenhagen, stili i rrugës prapë trend i...

Dje u mbajt dita e parë e javës së modës në Kopenhagë, ku u prezantuan stilet e vjeshtës. Nga ajo çfarë shihej, dukej e...

Gjithçka duhet të dini për koleksionin vjeshtë 2018, të Celine

Koleksioni pranverë 2018 i shtëpisë së modës Celine, është gjithçka çdokush do dëshironte të shihte e kishte në gardërobë. Nën sfondin e këngës “You’re all...

Ja çfarë veshi Armina Mevlani në Javën e Modës në Milano...

Blogerja bukuroshe, adhuruese e modës dhe të fashion-it, vitet e fundit është kthyer në frekuentuese e rregullt e Javës së Modës. Armina Mevlani duket se...

Bëmë mama të të ngjaj. Vajza e modeles Cindy Crawford pushton...

Kaia Gerber është vajza 16-vjeçare e ish-modeles me famë botërore, Cindy Crawford. Ashtu si nëna e saj, edhe Kaia ka trashëguar talentin në modeling....

Foto/ Java e modës në Londër, ja çfarë sugjeron stilisti i...

Stilisti i njohur britanik, Julien Macdonald ka prezantuar në Londër koleksionin e ri të veshjeve, “Pranverë-Verë 2018”. Ai ka ardhur me një stil krejt...